Факти про Україну, що знищували століттями

23.07.2017
Факти про Україну, що знищували століттями

   Історію України віками знищували. Спочатку турецько-татарські набіги, згодом Річ Посполита, Російська імперія… Продовжувати перелік немає сенсу. До наших часів збереглася лише краплина в морі інформації про мужній народ України. Факти, котрі повинен знати кожен громадянин нашої держави, пишатися ними, розпорошилися на сторінках книг і доведеться витратити багато часу, аби зібрати все до купи.
   Тож, Армія FM пропонує проект, який відкриє вам неперевершену країну та унікальний народ - «Україна неймовірна». Олена Кравченко вже зібрала для вас п’ятдесят історій, що вражають.
   Наприклад, ви знали, що в Україні є пустеля? А може те, що козацький човен, який використовували для військових походів, є «прабатьком» сучасних підводних човнів? Або те, що наші прадіди, запорозькі козаки, були такими гостинними, що впускали незнайомих мандрівників погостювати в свій дім для перепочинку навіть за відсутності господаря?
  Вмикайте «Україна неймовірна» щодня о 14.30, або ж заходьте на наш Soundcloud:  https://soundcloud.com/armyfm/sets/0gi9b79oztnw

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток