Фестиваль «Армія – дітям»: Ми по-сучасному підходимо до військово-патріотичного виховання дітей

Фестиваль «Армія – дітям»: Ми по-сучасному підходимо до військово-патріотичного виховання дітей

18 травня на Європейській площі Києва відбудеться щорічний Всеукраїнський фестиваль «Армія – дітям». Що собою являє цей фестиваль та кому ще він буде цікавим розповів начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, полковник Олексій Ноздрачов.

 

 

Сергій Жуковський: Цей фестиваль відбувається не вперше. Відколи це почалося і для чого задумувалося?

Олексій Ноздрачов: Ідея цього фестивалю не належить цивільно-військовому співробітництву. Нас запросили наші колеги з військово-музичного управління, яке вже багато років, спільно з Міністерством освіти і науки організовували цей захід. Це був Всеукраїнський фестиваль дитячих оркестрів, спільно з військовими оркестрами, який підтримував обдарованих дітей. Але останні три роки до патріотичного виховання дітей і молоді було запрошено Військово-цивільне співробітництво. І ми перетворили цей фестиваль на 3D фестиваль який включає в себе музичну частину, заходи з популяризації ЗСУ, щоб познайомити дітей з тим, чим і ким займається армія. Ми запросили майже всі військові навчальні заклади з України – з Харкова, Одеси, Львова, Києва. Але найцікавішим буде виступ військових музик і дитячих військових оркестрів. Цього року ми залучили Товариство Червоного Хреста в Україні. Ми виходимо за статутні рамки і йдемо новими шляхами залучення молоді до захисту України і популяризації ЗСУ.

Сергій Жуковський: Розкажіть про плати, коли початок, як все сплановано?

Олексій Ноздрачов: О 10:00 в Українському домі будуть проходити заходи – демонстрація можливостей військових навчальних заходів, нашого центру розмінування, майстер-класи з надання першої медичної допомоги, і багато інших заходів. Плануємо завершити близько 16:00. І цікавим буде те, що кожен колектив зможе нанести малюнки на військову навчальну техніку. Щоб дізнатися детальніше програму фестивалю – прослухайте наш ефір.