Флешмоб до Дня матері, який увійде до Книги рекордів України

08.05.2021
Флешмоб до Дня матері, який увійде до Книги рекордів України

Юлія Кириленко — організатор масових заходів та тренер з інтуїції завітала до Армія FM та розповіла, які прості кроки потрібно зробити, щоб привітати маму та встановити рекорд. 

 

 

 

 

 

Нікіта Гросс: Як було започатковано День матері? 

Юлія Кириленко: У 1908 році Анна Рівз хотіла заснувати це свято, зробити його щорічним і таким чином вшанувати силу материнської любові та опіки. Вдалося це лише її доньці. Це якщо коротко.

Нікіта Гросс: Юліє, ти зі своїми партнерами вирішила влаштувати онлайн-захід і цим самим встановити рекорд до Дня матері. Розкажи про нього...

Юлія Кириленко: Ми з командою та партнерами вигадали флешмоб, який може нас зробити ще ближче до наших матерів. Суть рекорду проста. 

Для того, щоб стати учасником флешмобу, необхідно 9 травня 2021 року з 00.00 до 23.59:

1) Опублікувати пост з фото твоєї мами, або спільне фото з мамою на своїй сторінці в Facebook або Instagram, із теплими словами й привітаннями та вказати хештег #моямаманайкраща2021.

2) Зареєструватися як учасник флешмобу на сайті РАТЕГ (організатор рекорду). Реєстраційна форма стане доступною в день здійснення рекорду.

Без другого кроку не буде рекорду, бо реєстрація є найважливішим кроком. Потім ви зможете придбати сертифікат, який свідчитиме про те, що ви стали рекордсменом. І ще ми будемо дарувати велику кількість подарунків від наших партнерів. Мами зможуть отримати диплом, де буде вказано, що #моммаманайкраща2021. 

Нікіта Гросс: Знаю, що є ще одна подія, яка відбудеться, про що вона?   

Юлія Кириленко: Так, у місті Києві, в Маріїнському парку о 14:00 ми будемо відкривати великий камінь Валун мрій, якому 1,8 мільярда років. Також о 11:00 в місті Ірпінь в парку ми відкриватимемо пам'ятний знак, ми закладемо камінь з містом Ірпінь. Тому доєднуйтеся і до цих відкриттів.  

Нікіта Гросс: Розкажи про капсулу часу.

Юлія Кириленко: Якщо ви хочете будити одним із 30-ти учасників, які являються офіційними рекордсменами та потрапити у капсулу часу, яка буде закладена до дня Батька, це 20 червня. У вас є можливість на сайті РАТЕГ придбати диплом, у якого є номерний знак. Потім серед тих учасників, у яких буде цей номерний знак, ми розіграємо 30-ть відео звернень рандомно у майбутнє та закладемо їх на день Батька. Адже у нас ще будуть події до дня захисту дітей, що буде 1 червня та день Батька 20 червня. І у ці дні ми теж будемо ставити рекорд. 

Нікіта Гросс: Цим ти керуєшся, щоб стільки всього робити?

Юлія Кириленко: Мотивація велика, щоб єднати нас із найріднішими, бо хто, як не мама може ще зробити. 

Нікіта Гросс: Чи будуть трансляції відкриття в Києві та Ірпені для тих, хто не зможе долучитися?

Юлія Кириленко: Так, в моєму instagram @julia_kirilenko_trainer і Facebook Юлія Рись. Будуть також ЗМІ. Ще у нас буде Яблонська Галина, вона відвідає відкриття у Києві. 

Нікіта Гросс: Наскільки велика команда працює над цим проєктом?

Юлія Кириленко: Дуже велика. Хочу подякувати Спільній перемозі — це наші парнери, РАТЕГу, і ще великій кількості партнерів, саме завдяки їм відбудуться всі ті події. Тому давайте разом ощасливлювати своїх найрідніших. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток