ФЛЕШМОБ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДАПУ

ФЛЕШМОБ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДАПУ

Курсанти Одеської Військової академії приєдналися до всеукраїнських заходів із вшанування пам’яті захисників Донецького Аеропорту. Детальніше про цей захід нам розкаже наш спеціальний кореспондент Анастасія Ільяш.

 

 

 

Анасталія Ільяш: Курсанти Одеської військової академії не могли залишитися осторонь від вшанування захисників Донецького аеропорту. Майбутні офіцери вишикувались на плацу академії таким чином, щоб їх стрій відображав цифру 242, яка означає кількість днів оборони аеропорту. Гаслом їхньої шани стали слова Герої не вмирають – Героям Слава!.

Ідея влаштувати подібний флешмоб виникла у самих курсантів. Всі 355 учасників цієї акції – добровольці. Один з них – кіборг. Старший солдат Вадим Собіпан, який навчається на третьому курсі військової академії. Він поділився з товаришами по вишу своїми спогадами про оборону Донецького аеропорту, про стійкість, силу волі та мужність їх захисників. Після флешмобу, пролунала молитва на честь всіх воїнів, які захищають Батьківщину. Потім, курсанти мали змогу переглянути фільм – оборона Донецького аеропорту.

Слухайте ефір за посиланням:

https://soundcloud.com/armyfm/spetsalniy-korespondent-anastasya-llyashpryame-vklyuchennya