Футбольні чемпіонати сезону 19/20 закінчаться у серпні

Футбольні чемпіонати сезону 19/20 закінчаться у серпні

УЄФА планує завершити поточний сезон до кінця серпня. Йдеться як про національні чемпіонати, так і євротурніри.

 

 

 

 

 

 

Німецька Бундесліга може першою в Європі відновити футбольний сезон. Керівники чемпіонату очікують остаточного рішення уряду. 6-го травня уряд Німеччини буде вирішувати, чи дозволяти відновлювати матчі першої та другої Бундесліги. Очікується, що в Німеччині футбол повернеться 15 травня. Але поки не встигли розповсюдити інформацію про відновлення матчів, як почали знаходити заражених коронавірусом в клубах Бундесліги. Хворих відправляють на карантин, їх імена не розголошуються. Решта гравців продовжують підготовку до відновлення сезону, дотримуючись правил обережності.


29 травня футбольний сезон відновиться у Польщі. Угорщина стане другою після Польщі, хто офіційно оголосив про відновлення футбольного сезону. Сезон в Угорщині відновиться 23-го травня. Триває футбольний сезон у Білорусі. В Україні з 12 травня будуть дозволені командні тренування. Український чемпіонат може відновитися 30 травня. Натомість футбольний сезон достроково завершено у Франції та Нідерландах.


ФІФА готова дати згоду на п'ять замін протягом матчу під час догравання сезону-2019/20, зупиненого через пандемію коронавірусу. Відповідний документ опублікують вже наступного тижня. Варто зазначити, що виконання прописаних медичних вказівок щодо цього документу буде наполегливо рекомендоване, але необов'язкове. Також командам запропонують три тимчасових слоти для замін по ходу гри, щоб не створювати непотрібних пауз. Заміни в перерві матчу також дозволять. Пропозицію ФІФА повинна затвердити Міжнародна рада футбольних асоціацій, що займається регулюванням правил гри в футбол. Тим часом у ФІФА категорично проти скорочення часу тривалості матчу. В організації вважають, що це спотворить суть і дух футболу.