Гарантія режиму тиші від бойовиків: вбито українського медика

14.07.2020
Гарантія режиму тиші від бойовиків: вбито українського медика

Російські найманці обстріляли групу для евакуації вбитого військового, який загинув 13 липня, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої поблизу населеного пункту Зайцеве. В результаті порушення тиші смертельно поранено бойового медика.

Жахливий інцидент та недотриману гарантію «не стріляти» прокоментував командир 35-ї окремої бригади морської піхоти Микола Палас поблизу КПВВ «Майорськ».

 

«З 14.00 до 18.00 було гарантовано дотримання режиму тиші з боку бойовиків. Була створена група для евакуації загиблого командира взводу розвідки. До неї увійшли представники СЦКК, групи розмінування, групи супроводження та бойовий медик, які були одягнені в білі каски та жилети. Не доходячи 15 м до пораненого, вони натрапили на підлу засідку.

Очолював групу сержант розвідвзводу, який і постраждав від вогневого удару. Він дістав поранення. Після чого армійці відійшли назад. Вони перегрупувалися і на чолі із офіцером розвідки і бойовим медиком намагалися надати допомогу пораненому сержанту, який повз назустріч групі. Військовослужбовців поливали шквальним вогнем, зокрема із гранатометів», - розповів Микола Палас.

За словами командира 35-ї ОМБр, бойовий медик загинув на місці. Офіцер розвідки зазнав контузії, його вдалося евакуювати військовим інженерно-саперної групи.

Також є інформація, що зараз тривають перемовини. Адже, командира взводу, який загинув, евакуювали супротивники.

«Ведуться перемовини з представниками СЦКК, МНС, «Вантаж-200» з метою евакуації бойового медика та пошуку пораненого сержанта розвідвзводу, який перебуває в тому ж районі, що й бойовий медик», - зазначив Палас.

Зараз тіла загиблих та поранений воїн перебувають на місці обстрілу.

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток