ГЕРОЙ УКРАЇНИ ГОРДІЙЧУК: "З КОЖНИМ ДНЕМ ЖІНОК - ФАНАТІВ ВІЙСЬКОВОЇ СПРАВИ БУДЕ ВСЕ БІЛЬШЕ"

ГЕРОЙ УКРАЇНИ ГОРДІЙЧУК: "З КОЖНИМ ДНЕМ ЖІНОК - ФАНАТІВ ВІЙСЬКОВОЇ СПРАВИ БУДЕ ВСЕ БІЛЬШЕ"

Військовий ліцей Богуна прийматиме дівчат на навчання вже у 2019 році. Відповідний набір став можливим завдяки проведенню в країні політики Гендерної рівності.

 

 

 

 

Про це в ефірі Армія ФМ розповів начальник військового ліцею, Герой України Ігор Гордійчук:

«Особисто я та колектив вже маємо досвід роботи з дівчатами. В ліцеї є чотирнадцять викладачів жінок-офіцерів. Є також бойові. У нас служить Юлія Микитенко. Чоловік в неї, на жаль, загинув. Вона була командиром розвідувального взводу. Тому це завдання нам по силі,» - запевнив начальник ліцею Богуна.

Гордійчук зазначив, що досвід навчання жінок-військовослужбовців заклад перейматиме у Військового інституту КНУ ім. Шевченка, а також в арміях Польщі, Латвії та Естонії.

«Я майже цілий рік був в Афганістані з литовцями, там було багато жінок-військовослужбовців, які на рівні з чоловіками несли службу. І це не говорячи про британську, американську чи ту ж ізраїльську армію, де жінки виконують військовий обов’язок краще за чоловіків,» - сказав він.

За словами Гордійчука, для вступу у Київський військовий ліцей юним українкам потрібно буде скласти іспити нарівні з хлопцями, включаючи фізичну підготовку.

«Думаю, що з кожним днем буде все більше жінок - фанатів військової справи. У нас в Збройних силах вистачить роботи усім. На сьогодні наше законодавство збільшує кількість посад, адже ми беремо приклад з передових країн,» - підсумував Герой України.