«Головне робити в житті те, що ти любиш і те, що ти хочеш!», - ветеран АТО Роман Набожняк

«Головне робити в житті те, що ти любиш і те, що ти хочеш!», - ветеран АТО Роман Набожняк

У гостях Армія ФМ Роман Набожняк, учасник проекту «Голос Країни», ветеран АТО, власник «Ветерано брауні», лідер гурту «DVIZH ПАРИЖ».

Олена Кравченко: Що змінилося після проекту «Голос країни»?

Роман Набожняк: Стало більше роботи, ми зробили перший концерт у Києві, їздили на музичний фестиваль «Імпульс Фест», випустили сингл «Біжи» і зараз готуємо його презентацію. Сольно не виступаю, мені цікаво працювати в групі, мені цікава колективна творчість.

Олена Кравченко: Коли ти був на війні, дуже мало займався музикою. А чи писав щось? Чому ти не пишеш військові пісні?

Роман Набожняк: Навряд чи це те, що я хотів виконувати. Мені потрібен був рік після демобілізації, щоб написати якийсь трек. У нас є пісня «Захід-Схід», яку я написав до війни, а, власне, «Біжи» була першою піснею, яку я написав після демобілізації.

Олена Кравченко: Що тебе надихнуло написати пісню «Біжи»?

Роман Набожняк: Пробіжки. Коли ти біжиш два кілометра все нормально, а потім ще і думаєш: «Навіщо тобі це треба, краще додому під пледик?». Але ти переборюєш себе і кажеш: «Біжи!».

Олена Кравченко: Коли утворився ваш гурт ?

Роман Набожняк: Гурт утворився у 2014 році в Черкасах. Я розвалив групу взяв звідти декілька музикантів і ми створили нову і записали декілька треків. Згодом почали виступати в Києві, а потім я поїхав в Маріуполь.

Найважливішим кроком для мене було відновити гурт після демобілізації, я зразу намагався шукати музикантів і нічого з цього не вийшло, тоді ми повернулися і запустили одразу «Бізнес» і я продовжив пошук музикантів. Діло пішло, коли я знайшов першого музиканта, тоді стало простіше, він почав своїх знайомих підтягувати.

Олена Кравченко: Цікавий факт з біографії, ти працював в ІТ-компанії? Чому після війни не продовжив? Зараз програмісти отримують хорошу заробітну плату.

Роман Набожняк: Якось наш товариш із взводу говорив зі своєю дружиною і він їй сказав, що гроші то папір і я вважаю, що гроші то папір! Головне робити в житті те, що ти любиш і те, що ти хочеш.

Олена Кравченко: Давай поговоримо про плани, ти говорив буде скоро концерт?

Роман Набожняк: 13 листопада, мала опера Київ, для ветеранів вхід безкоштовний. Ще плани записати пісню «Осінь», домовляємся про концерт в Дніпрі, фестивалі.