Головнокомундувач ЗСУ провів брифінг щодо навчань Об'єднані зусилля — 2021

10.09.2021
Головнокомундувач ЗСУ провів брифінг щодо навчань Об'єднані зусилля — 2021

У центральному будинку офіцерів відбувся брифінг Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного щодо проведення навчань Об'єднанні зусилля — 2021. Більше знає наш спеціальний кореспондент Андрій Давидов.

 

 

 

 

Стратегічне командно-штабне навчання ЗСУ Об'єднанні зусилля — 2021 — це підсумок проведеної підготовки Збройних Сил за 2021 рік. Ці навчання носять винятково оборонний характер, спрямовані на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісності зі збройними силами держав-партнерів.

Навчання сплановані на період з 22 до 30 вересня 2021 року та будуть проведені під керівництвом Головнокомандувача ЗСУ.

В основу практичних дій навчань покладене виконання спільних завдань сил і засобів ЗСУ та держав-членів НАТО та партнерів.

Для відпрацювання навчальних завдань залучать основні військові полігони, а також акваторії Чорного та Азовського морів.

До проведення навчань залучатимуть військові підрозділи 15 країни. Зокрема, Великої Британії, Грузії, Канади, Литви, Молдови, Польщі, США, Швеції тощо. Крім того, у навчанні візьмуть учать до 12 500 військових і понад 600 одиниць озброєння та військової техніки (танки, бойові броньовані машини, ракетні та артсистеми, бойові кораблі, гелікоптери).

Фото Генерального штабу ЗСУ

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток