Громадська організація з Англії допомагає родинам загиблих захисників

Громадська організація з Англії допомагає родинам загиблих захисників

Жінки із Манчестера допомагають родинам загиблих героїв. Громада цього відомого міста у Північній Англії підтримала родини полеглих героїв зі Львівщини. Волонтери із-за кордону зібрали кошти для того, щоби підготувати дітлахів із 20 таких родин до нового шкільного року. Благочинна акція відбулася у Львівському гарнізонному будинку офіцерів, детальніше розповість наш кореспондент.

 

Громадська Організація "Сумна квітка", яка опікується родинами загиблих українських героїв працює на Львівщині, вже декілька років щорічно проводить величезну кількість благочинних заходів, організує підтримку небайдужих людей. Цього разу волонтерам допомагала спілка "Організація українських жінок" з англійського міста Манчестер, яка зібрали кошти для дітей, полеглих в бою українських воїнів із Золочівського, Жидачівського та Миколаївського районів Львівської області. Волонтери обрали родини, фінансове становище яких не дозволяє зробити це самотужки, зібрати дитину до школи — досить недешевий процес.

Як допомогли волонтери, відповість пані Геня Мандзій (або Джині — як її називають в Англії), голова "Організації українських жінок" у місті Манчестер.

— Вирішили допомогти зібрати все необхідне до свята Першого дзвоника тим родинам українських воїнів Львівщини, фінансове становище яких не дозволяє зробити це самотужки. Ми закупили модернові шкільні наплічники, необхідне канцелярське приладдя, спортивні костюми, вишиванки солодощі, — розповіла Мандзій.

Ще пані Євгенія запевнила, що в Англії не тільки українська діаспора, але й багато громадян Туманного Альбіону постійно цікавляться подіями в Україні. Вони стежать, як ми протидіємо агресору, переживають та усіляко допомагають борцям за цінності вільного світу.