Гуманітарна допомога українським миротворцям від Індії

05.05.2020
Гуманітарна допомога українським миротворцям від Індії

У Головному військовому клінічному госпіталі Міністр оборони України зустрівся з представниками уряду Республіки Індія. Про що спілкувалися посадовці та чому зустріч відбулась у військовому лікувальному закладі, розповіла спеціальна кореспондентка Армія FM Маріамна Маркевич.

 

 

 

 

Міністр оборони України Андрій Таран сьогодні зустрівся  з представниками уряду Республіки Індія. Під час зустрічі відбулася передача гуманітарної допомоги для українських миротворців. Іноземні колеги передали вітчизняному оборонному відомству 30 тисяч медпрепаратів, призначених для захисту від черевного тифу, холери, менінгіту та профілактики малярії, яких, на жаль, зараз немає на фармацевтичному ринку України.

Посол Індії в Україні пан Партха Сатпатхі зазначив, що у 2019 році Індія була другим найбільшим постачальником ліків до України. Тому нещодавно МОУ звернулось до них із проханням про гуманітарну допомогу, для безпечного відбуття українських миротворців до республіки Конго. Пан посол зауважив, що завдяки дружній співпраці між урядами наших країн, вакцини та ліки доправлені з дотриманням усіх умов зберігання, що було не так просто.

Зі свого боку Міністр оборони України подякував уряду Індії за допомогу та повідомив, що станом на 5 травня у 9 міжнародних миротворчих операціях під егідою ООН беруть участь 339 українських військових.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток