Гурт «Гапочка» на Армія ФМ

01.01.1970
Гурт «Гапочка» на Армія ФМ

Фронтвумен гурту «Гапочка» – Катя Гапочка завітала до нас на ранкову каву. Про вірші, новий альбом, плани та стиль говорили зранку. А у вас є можливість як послухати, так і почитати!

Як прокинулась сьогодні?

Важкувато!

Як тобі погода?

Прекрасна! Нарешті випав сніг, сподіваюсь, що протримається подовше.

Ми сьогодні обговорювали найнепотрібніші подарунки.

Часто таке дарують! Частіше непотрібне, ніж потрібне, тому тут треба думати.  Мені колись подарували сережки, а в мене вуха не проколоті. Оце було щось.

Що запланувала на зиму для гурту?

Після нового року сядемо записувати альбом, повноцінний, «лонг плей», вже назбирався матеріал, поки що на стадії демо, і от плануємо приступити до серйозної роботи. В нас просто змінився склад. Пісні, які увійдуть в альбом, писались не за останні півроку. Є навіть пісня, яку я написала в 15-17 років. Тобто, багато пісень з різних періодів, але вони зібрались в одну спільну концепцію, яку я бачу і відчуваю, сподіваюсь, що вдасться зробити новий альбом, от такі плани на зиму 2018.

Проект «Слова», розкажи нашим слухачам про нього.

Нещодавно, останні 3-4 роки я почала писати вірші, і все частіше, і частіше. І якось мене запросили у Білу Церкву почитати вірші, і я подумала, чому б не зробити такий проект – читати вірші, і під них буде звучати музика. І я якось засіла в серпні, об’єднала вірші у 7 блоків, і поїхала по трьом містам – Одеса, Дніпропетровськ і Кривий Ріг. Скажу чесно, це досить важко. Важко читати вірші, вони коротенькі, і там зібрані серйозні емоції, і кожного разу ти переналаштовуєшся. Це набагато важче для мене, ніж заспівати пісню, ніж проспівати навіть цілий концерт. І тепер взяла паузу від цього, треба відпочити. Зараз я пишу менші вірші J

Я сама пишу музику під вірші, прописую її саме так, як я думаю, що вона підходить.  Мені було цікаво спробувати, і зараз я думаю, як це удосконалити.

А у книгу не думаєш зібрати ці вірші?

Думаю! Але коли ти ростеш над собою, ти постійно щось прибираєш, і врешті, віршів стає , там, штук 40. І куди їх в книгу? Можливо, якийсь маленький екземпляр випустимо. Але все це, поки що, в планах лише.

Розкажи про пісню «Друг», яку ви робили разом з музикантом гурту «Синоптик»?

Це пісня про чесність, коли ми спілкуємось з людьми, хочемо виглядати краще, ніж ми є насправді. Нам не вистачає чесності бути такими, якими ми є. І якщо між вами щось руйнується в енергетичному плані, емоційному, це треба визнати. І саме про це і є ця пісня.

Пісні гурту Гапочка відрізняються за стилем. Це здорово, це цікаво, ви не набридаєте. Але ти думаєш інакше?

Я розумію, що зміни були мені необхідні, вони були потрібні мені особисто. Якби я не змінювалась, я не змогла б бути відвертою в своїх піснях. Мені подобається, яка я зараз, це мене рухає далі. Я постійно вчуся, намагаюсь не сидіти на місці. Але для слухачів, навіть шанувальників гурту «Гапочка»... Наш перший період був альтернативний рок, і фанати кажуть: «о ,ви спочатку були такі рок-н-рольні такі живі, а потім почали робити електроніку, і взагалі, що це таке…»

А я не можу. Коли в мене змінилось щось в особистому житті, якісь зміни відбулись, я вже не можу давати ту енергію. Є така штука, що порушує твій зв’язок з фанами. От зараз є новий альбом, я ніколи не писала аранжування до своїх пісень, а зараз в новому альбомі – все мої аранжування. Мені самій цікаво, зайде чи не зайде слухачам наш альбом.

Де можна вживу послухати «Гапочку» найближчим часом?

Ой, вживу вже в наступному році. А так скоро буду я на «UA першому», у програмі «Фольк-мюзік», а далі вже на Новий рік.

В новому році 10 років буде гурту! Дуже солідний вік.

І моє улюблене число! Я народилась 10 травня.

А фанати якось коментують зміни твого стилю. Ти прислухаєшся до них?

Я відкрита до спілкування. Але часто трапляються неадекватні люди. Я сприймаю критику, але я розумію, що в мене є якийсь шлях, і якщо я буду слухати всіх, то це вже не буде мій шлях. Приймати зауваження, але рухатись своєю дорогою.

Нові відео будуть найближчим часом?

Вже з новим альбомом, на новий матеріал.

Повний випуск програми слухати тут: https://soundcloud.com/armyfm/rankova-kava181217-gurt-gapochka 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток