Гурт Шосте Чуття оголошує новий етап у творчості та презентує пісню, яку можна написати лише раз у житті

03.05.2021
Гурт Шосте Чуття оголошує новий етап у творчості та презентує пісню, яку можна написати лише раз у житті

Михайло Бучковський, лідер гурту «Шосте чуття» рок-романтиків українського шоу-бізнесу в ефірі передачі «Ранкова кава» презентував нову пісню, розповів про особливості творчості в умовах карантину та плани на майбутнє.

 

 

 

 

 

Гурт «Шосте Чуття» під час карантину зазнав змін у творчості і переформатував свою музику. Це був дуже рішучий крок. Першим  у новому періоді творчості гурту став сингл з однойменною назвою «Шосте Чуття».

«Ми стали іншими за останній рік карантину. Це був час перевтілення та перезавантаження. Ми змінили свій посил, і саме тому наша творчість, тексти пісень стали ще глибшими та актуальнішими. Гурт чіткіше визначив свій стиль романтичний попрок. Та посил «Віднайди та прислухайся до своєї інтуїції свого Шостого Чуття, і тоді ти віднайдеш себе», - розповідає лідер гурту «Шосте Чуття»  Міша Бучковський.

Сингл «Шосте Чуття» стане першим синглом четвертого альбому.

«Шосте Чуття - це не просто пісня, це пісня, яку можна написати тільки раз, один раз і на все життя. Так склалося, що в житті важко знайти дві стихії, які поєднаються в одне ціле. Але якщо все ж таки вони знайшлися і поєдналися, то це шалений вибух емоцій кохання, які видно далеко-далеко поза планетами. І де б ти був, на якій відстані один від одного, вона завжди є з тобою, твоїми думками, твоїм доповненням, твоїм Шостим Чуття», коментує Міша.

Зараз гурт працює над відеокліпом, який планує презентувати вже цієї весни

 

Наталія Шмарко: Карантинні обмеження змінили звичний ритм усіх людей, артистів це стосується особливо, адже вагома часка їхньої діяльності це взаємодія зі поціновувачами творчості, тобто концерти. Як вам ведеться в умовах карантину?

Михайло Бучковський: Змінилось багато чого, а все через карантин. В нинішніх реаліях доводиться по-інакшому жити, інакше працювати онлайн. Тримаю кулачки, що наступить літо і ми вже будемо частіше бачитися з глядачами, будуть живі концерти.

Наталія Шмарко: Мені траплялася інформація про перезавантаження гурту. В чому воно полягатиме ви змінюєте стиль музики чи, можливо, готуєте новий альбом?

Михайло Бучковський: І стиль, і альбом. Ми повсякчас змінюємося, не боїмося нового, експериментуємо. Йдемо в ногу з сучасністю, шукаємо різні нові звуки і, звичайно, підтримуємо зв'язок із нашими постійними слухачами. Якихось кардинальних змін не відбулось. Команда залишилась міцною, як і була. Всі розуміють реалії життя під час карантину, тому треба пристосовуватися. Щодо музики сьогодні ми презентуємо першу пісню нового альбому і називається вона, як і гурт, «Шосте чуття». Це дуже знакова для нас пісня. Таку роботу я мріяв написати давно, але створив її не я. Якось зустрілись на студії в Києві з другом Ігорем Татаренком, який пише тексти і музику. Через тиждень він мені зателефонує і каже: «Я так надихнувся нашою розмовою, що написав пісню». Я запитую, про що вона. Ну, думаю, про любов, як зазвичай, природу, якісь події. А він каже: «Про шосте чуття». Коли я її послухав, то зрозумів, що це саме та, яку я хотів написати. І ми зробили і випустили цю пісню.

Наталія Шмарко: Коли ви творите щось нове, чи немає страху, що цього разу вийде не так добре, як попереднього?

Михайло Бучковський: Якщо боятися, то в ліс по дрова не ходити. Треба експериментувати, бо сучасність цього вимагає. Мені здається, треба чи не щомісяця випускати нові треки, пісні. І ми стараємось це робити.

Наталія Шмарко: Чим займається гурт «Шосте чуття» під час карантинних буднів?

Михайло Бучковський: Ми зараз активно пишемо новий, четвертий альбом. Перша пісня вже є, залишилось ще кільканадцять. Думаю, створимо його до кінця року. Назву ще не вигадали. «Шосте чуття» точно він не буде називатися. Плануємо літні концерти. А через місяць хочемо випустити кліп на пісню «Шосте чуття», зараз придумуємо сюжет.

Наталія Шмарко: У кліпі ви будете задіяні чи запрошуватиме акторів?

Михайло Бучковський: Всього буде: і образи, і актори, і ми будемо, бо це ж «Шосте чуття».

Наталія Шмарко: Не прошу розкривати усі карти, але можливо у далеких планах є міжнародні виступи?

Михайло Бучковський: Звичайно, в наших планах потрапити за кордон. Але оскільки нині здебільшого країни закриті навіть для відпочинку, тому важко щось прогнозувати. Та планів багато. В першу чергу — це вихід нового альбому, кліп. Також незабаром буде дуетна експериментальна пісня з одним крутим діджеєм англійською мовою.

Наталія Шмарко: Завітали ви до нас перед самим Великоднем. Це гарний подарунок для нас та слухачів Армія FM. Можливо, привітаєте наших слухачів із прийдешнім святом?

Михайло Бучковський: Гарних свят та смачної паски. З’їсти щонайменше зо двадцять, особливо цього бажаю дівчатам. Адже є повір’я: чим більше пасок тим швидше заміж. Ну і обливатись на Обливаний понеділок, але, звичайно, з дотриманням усіх карантинних обмежень. Тому відпочивайте, але з розумом, і слухайте гарну музику, особливо «Шосте чуття».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток