Хімічних боєприпасів на арсеналі під Вінницею не було - керівник відділу зв'язків з громадськістю ЗСУ

27.09.2017
Хімічних боєприпасів на арсеналі під Вінницею не було - керівник відділу зв'язків з громадськістю ЗСУ

У Вінницькій області через вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка станом на 6.00 евакуйовано близько 20 тисяч людей. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. 

На прямому зв'язку з "Армією FM" керівник відділу зв'язків з громадськістю Збройних Сил України Богдан Сеник.

- Яка ситуація наразі? Чи тривають вибухи? Чи ліквідована пожежа?

- Так, вибухи тривають, але всі заходи для зменшення інтенсивності вибухів та локалізації пожежі проводяться. Триває проведення заходів з локалізації пожежі, гасіння місць загоряння та розвідка на території арсеналу. Залучено пожежні танки, потяги та автомобілі. В готовності перебувають два пожежних потяги на станції Вінниця. Особовий склад перебуває в укриттях, військовослужбовці строкової служби евакуйовані до Калинівки. В укриттях всі забезпечені водою та необхідним. Евакуйовано близько 500 родин військовослужбовців.

Інформація з приводу хімічних боєприпасів не відповідає дійсності, Генштаб закликає не поширювати маніпулятивні повідомлення. Також була інформація вночі щодо виухів у різних місцях, які було чутно у Києві. Хочу заспокоїти людей і зазначити, що складів з боєприпасами, озброєння, Збройних сил у Києві та околицях немає.

- Є відомості про постраждалих?

- Ми даємо ту інформацію, яка надходить по гарячій лінії у штаб. Якщо комусь необхідна допомога - вона надаєть. Наразі інформації про людей, які постраждали, немає. Є інформація про пошкодження будівель, магазинів. Ми її отримали від місцевих жителів та представників засобів масової інформації.

 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток