Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовують прямий контакт

14.02.2019
Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовують прямий контакт

На Хмельниччині триває підвищений курс "Advance" за класифікацією НАТО – підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Детальніше про це в ефірі Армія fm розповів військовий журналіст інформаційного агенства в місті Хмельницький Андрій Агєєв.

«Упродовж 7 тижнів під керівництвом українських, литовських і американських військових інструкторів воїни-розвідники вдосконалюватимуть свою майстерність і навички у тактичній медицині, тактиці дій, спеціальній розвідці, вогневій, спеціальній підготовці.

Протягом минулого тижня спецпризначенці пройшли заняття з тактичної медицини. Впродовж цього і наступного тижнів вони будуть відпрацьовувати тактику дій малих підрозділів в умовах зіткнення з противником. Навчаються і тренуються незалежно від погодних умов. Тренуються в полі зі зброєю. За два тижні відбуватимуться заняття з вогневої підготовки. Після того – тренування зі спеціальної розвідки, практичні заняття дій малих груп в умовах міської місцевості. Завершиться курс триденним тактико-спеціальним навчанням.

За словами командира роти, наразі на тактичному полі військової частини групи спеціального призначення підрозділу впродовж 2 тижнів підвищуватимуть бойовий вишкіл у тактиці дій в умовах зіткнення з противником.

На кожному з етапів з групами спеціального призначення постійно працюють військові інструктори з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та інструктори з нашого полку», - розповів Андрій Агєєв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток