ХОДА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ 28 ОМБР

31.01.2018
ХОДА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ 28 ОМБР

Воїни 28-ої окремої механізованої бригади повертаються у пункт постійної дислокації.

По поверненні військовослужбовці пройшли урочистим маршем вулицями Одеси та вшанували своїх полеглих побратимів. Більше подробиць ми дізнавалися у начальника прес – служби 28-ї окремої механізованої бригади Олега Сидоренка.

Олег Сидоренко: Хочу в першу чергу сказати велике дякую всім тим, хто підтримував нас коли ми перебували у районі проведення АТО поблизу Волновахи. Дякую всім волонтерам, а також рідним та близьким. Повернулися, слава богу, хлопці живі та здорові. На превеликий жаль в нас були і втрати. Але, в нас цілком зберігся бойовий дух. Зберігся дух патріотизму і любові до українського народу. Тільки тиждень, як ми встигли опинитись на рідній землі. Воїни вже тепер часто поговорюють, щоб швидше вже відбулось відновлення та злагодження і швидше б вже ми опинилися знов у зоні проведення бойових дій. Тобто прагнення стояти на захисті інтересів нашої країни, на захисті свободи та миру в нашій країні, це прагнення кожного військового 28-ї бригади. Це справді дух нашої бригади. 

На разі ми повертаємось з Одеси до селища Чорноморське. Хода була присвячена покладенню квітів до каменю на місці якого буде зведено пам’ятник загиблим воїнам у зоні АТО. Це на проспекті Шевченка 4 біля Одеської  ОДА. Звідси, бригада пройшла урочистою ходою до площі,  яку в народі називають крилами перемоги 10-го квітня. І там також відбулось покладення квітів загиблим і у другій світовій війні. Вздовж вулиці стояли люди, які почувши музику від військового оркестру виходили на вулиці з фотоапаратами і мобільними телефонами. Вони знімали проходження військових адже це дуже незвичне явище для мешканців такого мирного міста як Одеса. Ми, в тому числі і я особисто підходили до людей, що стояли на узбіччі. Люди дуже схвально реагували. Натовп плескав у долоні, піднімав жовто – блакитні прапори. Багато людей виводили дітей і показували їм наших захисників. Це було дуже приємно для всіх військових. Ми всі вже дуже очікуємо коли відновимо бойову техніку і поїдемо для злагодження на полігони, для того щоб знову підняти свій рівень і опинитися в районі АТО. Все для того, щоб виконати бойовий наказ українського народу і захистити його від російських окупантів – орків.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток