Холодна зброя, або що потрібно знати, аби відрізнити звичайний ніж від бойового

22.07.2017
Холодна зброя, або що потрібно знати, аби відрізнити звичайний ніж від бойового

Випуск авторської програми "Тепер ти в Армії" № 28. Данило Іщенко розповідає про холодну зброю, а саме про способи відрізнити звичайний ніж від бойового

 

Американець, у кишені якого не виявилось складного ножа, може втратити право бути живим американцем. Жуль Верн.

Ми не випдково згадали слова класика пригодницької та фантстичної літератури. У світлі останніх подій, наш народ почав озброюватись всіма доступними засобами. І якщо вогнепальна зброя все ще обмежена для пересічної людини, то звичайний ніж є найбільш доступним засобом захисту, що не потребує спец. дозволів. Не рідко, наші бійці, за звичкою носять з собою цей атрибут далеко за межами бойових позицій. Сьогодні, ми спробуємо розібратися, як можна легально, та без зайвих проблем із законом, тримати при собі ніж, що входить до поняття холодна зброя та як відрізнити звичайний клинок від бойового.

Аби почути точне визначення, що юридично входить до поняття холодної зброї ми звернулися до експертів – криміналістів. Сокира, кухонний ніж, шампур, та навіть звичайна металева виделка все це, при великому бажанні, може перетворитися на зброю та стати знаряддям убивства. Та жодна з цих речей, не є зброєю офіційно

Будь-яке знаряддя злочину потрапляє на експертизу до криміналістів. Саме вони визначають, що є холодною зброєю, а що - ні. 

Ще одна важлива ознака в холодній зброї – вістря повинно бути під кутом 40 градусів. В звичайних ножах лише 30. Це варто знати всім, бо приміром продавати звичані ножі – можна, а торгівля холодною зброєю без ліцензії це вже кримінал.

Носити з собою холодну зброю без належного дозволу - незаконно. Але, навіть з дозволом її потрібно зберігати в сейфі.

 І на завершення військова мудрість! З добрим словом та пістолетом, ви отримаєте на багато більше ніж просто з добрим словом! Хай вам щастить. Бережіть себе та Україну!

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток