InfoНаступ: Лукашенко - терорист, бойові роботи Шойгу, російське "питання" в Україні

01.06.2021
InfoНаступ: Лукашенко - терорист, бойові роботи Шойгу, російське "питання" в Україні

Почнемо одразу з найгарячішої теми минулого тижня: Лукашенко та його втрата відчуття реальності.

 

 

 

 

 

 

 

Ви вже чули про випадок з літаком, захопленням редактора «NEXTA» Протасевича і так далі. Не будемо детально зупинятися на самому факті, однак раптом хтось пропустив, ось як білоруська влада пояснила цей момент.

Мы, солдаты ХАМАС, требуем, чтобы Израиль прекратил войну в Секторе Газа, мы требуем, чтобы ЕС отказался от поддержки Израиля в этой войне…если вы не выполните наши требования, бомба взорвется над Вильнюсом.

Тільки договір про припинення вогню між Ізраїлем та Хамасом був підписаний ще до подій з літаком і ЄС не так вже активно підтримувало Ізраїль під час попереднього загострення. Та й сам ХАМАС у підсумку сказав: «Та ні, то не ми, то нас демонізують». Російські ЗМІ одразу також встряли в історію зі своєю старою тактикою: розповсюдженням маячні для створення смітника в інформаційному просторі. Це допомагає відвести дискусію від суті проблеми.

Скабєєва: Крутейшая логика. Терористом они называют Лукашенка, а наказать предлагают Путина и "Северный поток-2". Вместе с Протасевичем задержали гражданку России Софию Сапегу, которая летела вместе с ним. Кроме них, из Минска на злополучный рейс не вернулись еще 4 не названых пофамильно российских гражданина, двоих в Европе уже опознали – Петров и Баширов.

Тобто акцентуються абсолютно недотичні теми, вкрапляються деградантські мемасики. Також вони обов’язково вам нагадають, що в інших країнах були схожі інциденти. Звісно ж, пропагандисти контекст тих історій вказувати не будуть. Кивнуть обов’язково й на Україну та «Азов», а «Азов»  це найстрашніше, що може бути на планеті. Щодо них давно все зрозуміло і якогось особливого здивування їхня поведінка вже викликати не може. Не надто вдатний на вигадки і медведчуківський «Перший незалежний».

Одразу почнемо говорити про незалежність нашої країни. Єврокомісія поки що рекомендує членам ЄС припинити авіасполучення з Білоруссю, Україна повністю припиняє авіасполучення з РБ. Це щойно на засіданні вирішив уряд. Насправді на 30-му році незалежності Україна повністю втратила незалежність.

Стандартна історія, від якої просто верне. Навіть тут ці упирі знайшли привід поговорити про зовнішнє управління, втрату незалежності. Якщо Україна робить якісь дії, які співпадають із настроями західних країн, – це норма. Якщо Лукашенко зовсім вже "поїхав", і ми відсторонюємось від його абсолютно залежного від Росії режиму – це норма. Це наслідок вибору, який український народ зробив вже давно.

Щось не подобається? У нас вільна країна, доступний інтернет,  тож шукайте найближчий вокзал, замовляйте квитки - і вперед. Росії тут не буде, а розповідям, що ви будуєте тут не російську колонію, а щось інше –  не віримо.

Тут буде європейська країна, яка співпрацюватиме з ким захоче і як захоче. А ви, медведчуківці, або інтегруйтесь у наше суспільство, або їдьте у Вологду і будьте щасливими, бо в Масквє ви ніхто не виглядає, там своїх скабєєвих вистачає.

Усім любителям "русского мира" та такої неповторної "русской идентичности" можна поїхати ще й в Тюмень, там місцеві неопіонери провели флешмоб «Граффити победы».

Так тюменцы присоединились к всероссийской акции "Граффити Победы" ... до войны Иван Захарович работал столяром на деревообрабатывающем комбинате…участвовал в значимых операциях.

І це вже не 9-те травня, тепер побідобісся там намагаються актуалізувати впродовж всього року. Будь-яка держава починається з суспільства та його ідентичності. Росіяни активно над цим працюють. І напрям, у якому вони йдуть, очевидний. Нам теж треба цим займатися. Зрозуміло, не таким чином, як це роблять росіяни. Нам треба зрештою відповісти на питання: ким ми є, а головне ким хочемо бути?

І не держава нам дасть на це відповідь, тим паче блогер в інтернеті. Кожен українець має долучитись до процесу формування української ідентичності, адже зараз цей процес надто повільний. Ми вже сказали, що ми не Росія, що ми не Радянський Союз. Настав час для наступного кроку.

Далі найогидніша частина випуску. Російські пропагандисти невпинно продукують силу-силенну контенту, спрямованого проти нас, однак першість з великим відривом посідають маріонетки з так званої «ДНР». Є в них там і пародії на ток-шоу, хоча, будемо відвертими, до цього формату і на нашому телебаченні ставитись позитивно якось складно. Повертаючись до псевдореспублік, чому ми взагалі звертаємо увагу на їхні медіа? Нам треба розуміти, чим накачують мешканців окупованих територій і як з ними доведеться працювати після їхнього звільнення. Перша хвилина ток-шоу - і одразу ось так.

На этой же пресс-конференции вышиванку он назовет достоянием Украины. Видимо потому, что похвастать больше и нечем. Словно в подтверждение этому прессу 6-й презедент незалежной собрал в некогда легендарном конструкторском бюро «Антонов». Показательно на фоне недостроенного фюзеляжа недостроенного самого большого самолета в мире  «Мрия»,  без крыльев они остались в советском прошлом.

Так, багато чого залишилось в Радянському Союзі, та акцентувати увагу лише на промисловості не можна. Знаєте що ще залишилось в Радянському Союзі? Страх залишився в Радянському Союзі, репресії, табори, Голодомор, стирання національної ідентичності та й взагалі власного «я». Цей список ще довго можна продовжувати. Літаки – особистість…Ще зверніть увагу, як цей чорт вимовляє слово "незалежна". «Нєзалєжная» – насправді теж абсолютно типова історія для всіх пропагандистів, але в цього вона грає новими барвами, мовляв, ось такий я "русский", на моєму фоні Кісельов - щирий українець. Та от тільки ведучий народився в українському Донецьку, навчався у Харківській державній академії культури. Що, українську не знаєш? Більше того, і з сім’єю у того пропагандиста все наче б то гаразд. Ось уривок його інтерв’ю за 16-й рік.

Мой отец сразу не поддержал все события, какие происходили на Майдане, но тем не менее он продолжал со мной общение, он знал, какого я мнения. Да, я его слушал, не соглашаясь, не соглашался и все. Но затем, когда я вернулся в Донецк, уже окончательно он перестал мне звонить.

Це принаймні більше відповідає суті «шоу». До речі, нарешті ми до неї дійшли. Суцільний потік ненависті до України і всього українського. Яку б тему вони не розглядали, про що б не говорили і хто б з гостей не говорив, все зводиться саме до цього. Однак вони підійняли одну тему, яку ми вже давно хотіли обговорити.

Олександр Игоревич, вот по поводу этнических русских, как вам инициированный лично Зеленским закон. Точнее пока законопроект о коренных народах Украины, в котором гарант Конституции Зеленский, отказывает русским по национальности, этническому большинству в праве считаться коренным народом.

Цікаво, а от як некорінний народ може отримати право вважатися корінним. Це взагалі про що? І на які такі особливі права корінного народу рускіє тут хочуть претендувати? Далі, етнічні росіяни не є більшістю в жодній українській області. Автономна Республіка Крим – прикрий виняток.

Как можно назвать русских национальной меньшиной Украины я не знаю, только от саркастического бреда Зеленского, я не знаю.

А й дійсно, як? Звідки ви, рускіє, тут взялись, завжди тут були? Ні…Вас хтось сюди запрошував? Ні…Тупе насильницьке заселення. Наведу приклад, який близький особисто мені. Будівництво Каховської ГЕС в Херсонській області, звідки я родом. Каховська ГЕС входила до проєкту «Вєлікай стройкі комунізма», тож на будівництво станції зганяли людей зі всього "совка", переважно росіян. І що, побудувавши ГЕС, вони поїхали назад в Росію? Ні. Буду справедливим, зараз вони переважно асимілювалися з корінним населенням і проблем там немає. Хоча, знову ж таки, саме з Нової Каховки вийшла така українофобна потороч, як Снєжана Єгорова - постійна гостя проросійських каналів. Але це добре, що в нас так склалось. Є ж багато місць в Україні, де росіяни вирішили поводитись зовсім інакше. Крим, до речі, яскравий тому приклад. Послідовно ще з часів царської Росії корінне населення насильницьки зменшували, апогей настав при "совку",  в 44-му, до того ж на територію активно завозили росіян. Про Крим згадували й ті упирі на ток-шоу.

Эта болтовня изначально направлена на разжигание. Я просто говорю о маразматичности этого закона. Кого он касается? Нескольких тысяч караимов и крымчаков. Нескольких тысяч крымских татар, которые удрали из Крыма, потому что они были грантоедами и сторонниками Меджлиса. Потому что большинство крымских татар собственно в Крыму и живет. И, кстати, пошли получать российские паспорта.

Незважаючи на комічність цієї персони, її слова, особливо під час першого перегляду, викликали сильну злість. Розбирати цю маячню на цитати не будемо, це просто суцільний потік калу і таке відбувалось впродовж всього ефіру. До прикладу, уривок дискусії про шляхи примирення з Україною.

А с кем мы должны примиряться? С той матерью, которая благословила своего сына идти убивать людей Донбасса. А почему? С кем мы должны примиряться, мы ни на кого не нападали. Сначала перевешать отребье, а потом помириться.

Кілька моментів. «Мы ни на кого не нападали». Так, правда, напала Росія, а ви - колаборанти і з вами ніхто миритись і не буде. Ви роками накачували пропагандою та ненавистю наших громадян на окупованих територіях, ви вже стільки наговорили, що спокутувати провину перед українцями не вийде, дорога вам одна – тікайте.

Другий момент: «перевешать отребье, а потом мириться». Значить так, ви, великодуховні хранителі пам’яті про дідів, кого ви тут вішати зібралися? Тікайте, звісно, бо якщо ви все ж залишитесь, коли ми прийдемо, ніхто вас вішати не буде. Ми представники іншого світогляду, іншої цивілізація, однак миритися ніхто з вами не буде. А щодо простих мешканців окупованих частин Донецької та Луганської областей розмова інша. Дійсно, процес реінтеграції тих територій буде складним, та ми його пройдемо. Пройдемо без порад збоку, а особливо збоку колаборантів.

Наостанок шокуюча інформація. Виявляється, в центрі Європи формується мілітаристський режим, де розгулюють екстремісти та неонацисти. Принаймні так каже Захарова і каже про нас. Це реакція речника російського МЗС на ініціативу Зеленського збільшити кількість наших Збройних Сил на 11 тисяч. Однак і росіяни готують надпотужне підсилення свого війська.

Шойгу: Началось серийное производство боевых роботов. Роботы действительно можно показывать в фантастических фильмах.

Інколи росіяни все ж здатні добряче розсмішити. На цьому завершуємо. Поширюйте відео, поширюйте ідеї, в українців попереду багато роботи, але так навіть цікавіше.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток