Іноземним ЗМІ провели престур в район проведення ООС

18.04.2021
Іноземним ЗМІ провели престур в район проведення ООС

Спільно з Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком представники провідних світових медіа, таких як Deutsche Welle, The New York Times, Radio France Intеrnational, Assoсiated Press, The Telegraph, Agence France-Presse, Укрінформ та Радіо Свобода ознайомилися із ситуацією в районі проведення ООС, побутом і умовами несення служби українських захисників та життям місцевих жителів вздовж лінії розмежування.

 

Журналісти мали змогу поспілкуватися з заступником командувача Об’єднаних сил генерал-майором Віктором Ганущаком та військовослужбовцями, які виконують бойові завдання в районі ООС, а також з представниками органів місцевого самоврядування, цивільним населенням та вихованцями місцевих навчальних закладів.

В ході престуру, журналісти відвідали військовослужбовців бригад, які виконують бойові завдання в передмісті Авдіївки та Щастя. Крім цього, представники ЗМІ завітали і в 59-ий військовий мобільний госпіталь, що у Сєвєродонецьку та до вихованців Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».

Наприкінці поїздки, журналісти оглянули інфраструктуру контрольно-пропускного пункту в’їзду-виїзду «Щастя» та відвідали ЦНАП. Престур відбувся за сприяння Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, командування операції Об'єднаних сил, керівників місцевих військово-цивільних адміністрацій і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток