Зараз в ефірі:

Іван Гаврилюк: Новий пакет допомоги від Швеції суттєво підсилить спроможності Сил оборони

30.05.2024
Іван Гаврилюк: Новий пакет допомоги від Швеції суттєво підсилить спроможності Сил оборони

Перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк провів зустріч зі шведською урядовою делегацією, яку очолювали Державний секретар Міністерства оборони Петер Сандвол та Державний секретар Міністерства закордонних справ Ян Кнутссон. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Під час зустрічі Іван Гаврилюк поінформував шведську делегацію про актуальну безпекову ситуацію в Україні та нагальні потреби Сил оборони.

Шведська делегація підтвердила, що підтримка України з боку їхньої країни залишається непохитною і матиме довгостроковий характер.

«Сьогодні Прем'єр-міністр Швеції оголосив 16-й пакет допомоги для України на суму понад 1,16 мільярда євро. Це найбільший пакет допомоги від Швеції від початку повномасштабного вторгнення», – зазначив Петер Сандвол.

Він повідомив, що новий пакет військової допомоги включає озброєння та техніку, які допоможуть Україні зміцнити свої спроможності на землі та в повітрі.

Україна отримає, зокрема, нову партію бронетехніки, боєприпасів та нові можливості для радіолокаційної розвідки і бойового керування цілями у повітрі.

Сторони також обговорили питання продовження надання Швецією фінансової та матеріально-технічної допомоги, можливість підготовки особового складу Сил оборони України та перспективи підтримки оборонної індустрії України.

«Немає нічого важливішого для Швеції, ніж допомога та підтримка України», – запевнив Ян Кнутссон.

Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк подякував уряду та народу Швеції за непохитну підтримку України у її боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність.

«Ми дякуємо Швеції за надану значну допомогу Україні та потужні сигнали щодо продовження підтримки у боротьбі з російською агресією. Новий пакет допомоги від Швеції суттєво підсилить спроможності Сил оборони», – підсумував Іван Гаврилюк.

Фото: Міноборони.

Матеріал підготував Андрій Вирва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток