«Я пишу не про те, як гарно жилося у радянському союзі, а про те, як гарно бути молодим»

«Я пишу не про те, як гарно жилося у радянському союзі, а про те, як гарно бути молодим»

Сергій Батурин – автор 13 романів та лауреат низки державних премій так каже про свою творчість.
Письменник розповів про свій роман «Шизгара», що посів третє місце на писемному конкурсі «Коронація слова». Книга була написана про київську молодь покоління 70-х років. Автор зауважив, що дія у більшості його творів відбувається в Києві. Саме тому, що він тут народився і виріс. Зауважує, що саме романтизм та згадки юності керують ним під час створення своїх творів.
Письменник згадував  про свою молодість і чому саме про неї вирішив писати. Про свій книжковий бекграунд та серйозний крок у  професію каже так:
«Колись читав все, потім читав все про що говорять, а зараз читаю тільки те, що дійсно цікаво мені. Прийшов у професію у 25 років, потім була пауза і я знову повернувся, але вже зрілою людиною. Повернувся саме у той час коли ще не було Facebook та інших способів швидкого листування. Живе спілкування із читачем створювало зворотній зв’язок та допомагало з’ясувати чи досягнута мета, що була поставлена при написані книги»
Про книжковий конкурс «Коронація слова» та чому у сучасній українській літературі так мало молодих авторів слухайте у програмі «Сектор L» на SoundCloud: https://soundcloud.com/armyfm/sektor-l-z-katerinoyu-potapenko-06072017-gst-sergy-baturin