Як правильно відбирати кандидатів на військову службу - спецкореспондент про виступ майора ЗС США Еріка Нельсона

09.08.2017
Як правильно відбирати кандидатів на військову службу - спецкореспондент про виступ майора ЗС США Еріка Нельсона

Як правильно відбирати кандидатів на військову службу? В Чернігові ділиться своїм досвідом майор ЗС США Ерік Нельсон. Подробиці події розповів військовий кореспондент Ігор Березинський з Чернігова.

- З початку серпня стартував пілотний проект, який буде реформувати Чернігівський обласний та Козелецький районні військкомати до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Ця реформа безпосередньо визнана Президентом України і буде здійснюватися за трьома напрямками. Перший - це рекрутинг, активне залучення комплектування кандидатів на контрактну та строкову службу. Другий – це оборона мобілізаційної робота. Третій – соціальна підтримка населення. Безпосередньо за першим напрямком, за рекрутингом працює Ерік Нельсон США.

-Що розповідав майор Нельсон?

-Майор Нельсон поділився з інструкторами Чернігівської області своїм досвідом, як потрібно правильно та якісно відбирати кандидатів на контрактну службу та строкову службу, які вживати заходи стосовно спілкування та медичного обстеження, більш детально розказав, як це відбувається в США.

-Його доповідь можна десь почути чи побачити?

-Думаю так, на військовому телебаченні він про все це розкаже по своїм напрямкам.

-І як багато охочих прийшло перейняти досвід американського колеги?

-Ну чоловік приблизно 50, тобто всі інструктори, які будуть залучатись до військкомату Чернігівської області.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток