Як стати хорошим ведучим? Поради від Єви Бажен

17.02.2018
Як стати хорошим ведучим? Поради від Єви Бажен

 

Єва Бажен, телеведуча, головний редактор і автор телепроекту «ПравДиво шоу» в ефірі Армія Fm розповіла про маленькі секрети великого успіху.

 

 

 

  1. Читати, багато. І не обов'язково специфічну літературу. Все що завгодно, різних жарів. Читання дуже добре поповнює словниковий запас.

 

  1. Потрібно дивитися на роботу своїх колег. Оберіть ведучих, які вам подобаються і яких ви вважаєте професіоналами. Радіо, телебачення - не важливо. Прописати всі їхні фішки, які б ви хотіли мати. Яка у них вербаліка, як людина одягається, як людина позиціонує себе, де вступає в конфлікт, де від нього відступає. Із цього всього зібрати собі образ, а потім до себе застосувати.

 

  1. Попрактикуйте акторську майстерність. Є різні форуми, майстер класи, можливість проявити себе і почати говорити на широку аудиторію. Потрібно, просто, почати це робити і не боятися невдач.

 

«В Україні зараз можливо все. Потрібно стукати у всі двері!» - Єва Бажен.

 

  1. Дуже важливо грамотно скласти своє резюме. Не треба розписувати свою біографію на 20 листів. І підбирайте якісно свої світлини. Не потрібно фото в купальнику, або з глибоким декольте. Особливо, коли ви хочете показати себе професіоналом.

 

  1. Дуже важливі соціальні мережі. Після резюме, як правило, переглядають сторінку у Фейсбуці. Адже саме там відразу стає відомо про всі подробиці життя людини.


     

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток