ЯК ВЛАДНАТИ СВОЇ ЮРИДИЧНІ ТА ПСИХОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ?

26.01.2018
ЯК ВЛАДНАТИ СВОЇ ЮРИДИЧНІ ТА ПСИХОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ?

У Чернігові проходить тренінг для учасників АТО та членів їх сімей, на тему основні аспекти подолання юридичних та психологічних проблем учасників АТО. Більш детально про цей захід нам розповів наш спеціальний кореспондент Ігор Березинський.

 

 

Ігор Березинський: Найбільш актуальними для учасників АТО були питання отримання земельних ділянок, отримання пільг та компенсацій, отримання юридичних консультацій, спеціальних та правових елементів соціального захисту. Активно обговорювалася і нова постанова Кабінету міністрів, яка зараз набрала законної сили. Документ стосується отримання землі. Учасники активно ставили питання організаторам та отримували відповіді.

Організаторами була запропонована дієва допомога. А саме, була налагоджена робота серед приватних юристів, нотаріусів та адвокатів. На державному рівні ця допомога налагоджена з різними організаціями та підприємствами щодо постійної допомоги учасникам АТО.

На майбутнє, організатори планують часто збирати подібні тренінги для діючих військових та ветеранів, але не частіше ніж один раз на квартал.

Слухайте повний ефір за посиланням: https://soundcloud.com/armyfm/pryame-vklyuchennya260118-z-spetskorom-gorom-berezinskim

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток