ЮРІЙ ЖУРАВЕЛЬ: «МИ ВИКОНУЄМО МІСІЮ САНІТАРІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ»

18.05.2018
ЮРІЙ ЖУРАВЕЛЬ: «МИ ВИКОНУЄМО МІСІЮ САНІТАРІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ»

На Армія Fm презентація пісні «Асенізатор» гурту ОтVinta. Лідер бенду Юрій Журавель в ефірі розповів про неоднозначність сприймання цієї пісні та про заборону кліпу на музичних каналах. Також говорили про плани на літо, виступи на сході України та про запис нового синглу.

Нікіта Грос: Ідея пісні «Асенізатор»?

Юрій Журавель: Сам сингл вже існує років 6. Ідея пісні - це асенізатор української сцени. Ми грали чесно, на живо, рок-н-рол. Ми виконуємо місію санітарів, так званих асенізаторів української культури. Ми пропагуємо свою культуру і потроху відтискаємо російськомовний, попсовий контент.

Олена Кравченко: Що вас надихнуло?

Юрій Журавель: Лайна в Україні дуже багато і роботи не початий край. У нас є з чим боротися. Ця пісня у нас не формат. Цей кліп не покажуть ні на якому музичному каналі. Як заявили в кліпі є сцени насильства, в ньому помирає депутат-корупціонер. Це буде ганебно відображатися на психіці людей. І це не формат.

Олена Кравченко: Чому ви відзняли кліп, який є неформатом?

Юрій Журавель: Ми з гуртом є режисерами і монтажерами цього кліпу. Я робив розкадровку. Актором виступив Юрій Король із львівської студії, з жартівливою гумористичною назвою «Могорич». Наші діти, наші сім’ї були учасниками цього процесу. Всі кому не показували, всі нормально його сприймають. Ніколи не можеш передбачити, що твій кліп буде не форматом. Ми думали, що боротьба з корупцією на часі, що редактори і народ будуть задоволені тим, що ми топимо корупціонера. Але виявилося не так, виявилося, що його шкода.

Я ніколи не думав, що люди зовсім необізнані в грецькій міфології, що ніхто не знає про п’ятий подвиг Геракла, Авгієві стайні, про те, як він вичистив від лайна конюшні. Це досить відомий подвиг його, про це взагалі ніхто не знає. З іншого боку ми займаємося своєрідним лікнепом.

Олена Кравченко: Творчі плани?

Юрій Журавель: Зараз ми прийшли на репетицію, я приніс хлопцям новий матеріал. Це пісня буде мати назву «Гратиму за гратами». Впевнений, що її також будуть сприймати неоднозначно.

А літо це пора фестивалів і гастролей. У нас буде три-чотири концерти в Німеччині, декілька буде байкерських фестивалів. Також відвідаємо наших військових на сході Україні. Обов’язково буде виступ на річницю звільнення Слов’янська.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток