Кадети з «Вест-Пойнта» навчаються в Академії Сухопутних військ

Кадети з «Вест-Пойнта» навчаються в Академії Сухопутних військ

Національна академія сухопутних військ у Львові завжди намагається перейняти закордонний військовий досвід. Тут тісно співпрацюють із передовими армійськими освітніми закладами світу. Зокрема, тісні стосунки побудовані із Вест-Пойнт — елітною військовою академією США.

Як відбувається співпраця в ефірі Армія FM розповів наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

«Протягом тижня кадети легендарної військової академії США Едам Ойлер та Майкл Поулчінскі перебували у місті Лева. За цей час вони побували на десятках лекцій і практичних занять. Разом із майбутніми офіцерами Збройних Сил України, особисто випробували сучасні тренажери, занурились у віртуальний світ комп’ютерних бойових симуляцій.

Завітали американські кадети у клуб вивчення англійської мови – на цьому унікальному факультативі щотижня курсанти можуть дискутувати на вільні теми із носіями мови та гостями із країн НАТО. Американці пройшлися і старовинним містом - прочитали молитви у Гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла, відвідали Арсенал, Високий Замок, військові і історичні музеї.

Зустрілися іноземні гості і з начальником Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком. Кадети зізналися очільнику Академії, що вражені високою дисципліною у закладі, почуттям відповідальності за майбутнє країни а також лідерськими якостями майбутніх українських офіцерів. Адже, на відміну від Вест-Пойнта, в Україні курсанти з першого року навчання виконують обов’язки командирів відділень та командирів навчальних груп.

Спілкуючись із «Армія ФМ» Едам Ойлер зауважив: «Ми не випадково обрали для свого візиту саме Національну академію сухопутних військ у Львові, оскільки добре розуміємо важливість українсько-американських відносин. Тут ми відкрили для себе декілька гарних ідей, які можуть бути запровадженими у нашому навчальному закладі».

Окрім кадетів з Вест-Пойту, львівську кузню офіцерів також щорічно відвідують вихованці із Академії ВПС США з Колорадо-Спрінгс - майбутні льотчики і астронавти. Такі дружні візити і обмін досвідом культурно збагачує амбітних молодих людей, і створює фундамент для майбутньої дружби між нашими країнами», - роповів Мазурін.