Канада відновлює місію UNIFIER

Канада відновлює місію UNIFIER

Українська армія посилює співробітництво та зміцнює культурні зв’язки зі стратегічними партнерами із НАТО. Канада відновлює тренувальну місію для військових України. Детальніше розповість наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

 

 

До Львова прибув військовий літак королівських ВПС Канади. До України прилетіли 90 армійців із військової бази Трентон, що в провінції Онтаріо. Це висококласні професіонали — військові інженери, спеціалісти із протидії вибуховим засобам, логісти, спеціалісти із військового озброєння та тактики дій, армійці із бойовим досвідом та передовими знаннями у своїх галузях.

Більшість із них — представники 1-го полку Канадської королівської кінної артилерії. Після проходження 14-денного карантину вони приєднаються до своїх 60 колег, які зараз перебувають на Яворівщині, в Кам’янець-Подільському, у навчальному центрі в Десні, щоб також ділитися досвідом і допомагати ЗСУ нарощувати бойовий потенціал.

Нагадаємо, місія UNIFIER стартувала у вересні 2015 року. За цей час було проведено понад 400 спеціалізованих курсів, навчання на яких пройшли понад 17000 українських військовиків.