Канадська делегація відвідала Львівщину

06.03.2020
Канадська делегація відвідала Львівщину

Міністр закордонних справ Канади під час офіційного візиту на Львівщину відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Про це повідомив спеціальний кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

 

 

Військовий журналіст повідомив, що міжнародний центр миротворчості та безпеки, сьогодні відвідав Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань. Також до складу дипломатичної делегації, яка відвідала військовий полігон, увійшли  Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні пані Лариса Галадза, аташе з оборони при Посольстві Канади в Україні полковник Роберт Фостер, заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок, та Надзвичайний та Повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Зустрів високоповажних гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Для Канадського високопосадовця візит на Львівщину став можливістю ознайомитися, та особисто подякувати за роботу військовослужбовцям із Канадської тренувальної місії  «Unifer». Ця тренувальна місія є однією із найбільших для Збройних Сил Канади — у склад ротаційної групи професіональних менторів входять близько двохсот канадських спеціалістів, яких спеціально вибирали за рівнем фахових знань по всій Канаді, — зазначив Мазурін. 

Він також наголосив, що місія користується великою підтримкою серед громадян Канади та, що також важливо, допомагає самим Канадським силам розвивати власний військовий потенціал та набувати нових навичок у протистоянні гібридним загрозам. 

Досягнення тренувальної місії Юнфаєр спраді великі. Станом на 1 березня 2020 року Канадці підготували 17,310 українських військовослужбовців, та провели понад 4000 курсів різного спрямування. Зокрема, вони допомагають у проведенні реформи ВСП і переходу на стандарти НАТО – до структури військової поліції, — заявив Олексій Мазурін.  

У зв'язку з агресивними діями РФ на світовій арені, знання місії залишається ґрунтовними й відповідно до спільних домовленостей канадські спеціалісти продовжуватимуть перебувати в України до березня 2022 року.

В ході візиту до МЦМБ канадський міністр відвідав центр імітаційного моделювання, міністр також подивився як проводиться  підготовка штабів за стандартом НАТО, та спостерігав за практичними діями українських військовиків, під час відпрацювання навичок в умовах міської забудови. Для цього на Львівщині відкрили унікальний тренувальний комплекс, який відтворює міську забудову, — повідомив військовий кореспондент.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток