Катастрофа АН – 26: У Харкові попрощалися із курсантом Віталієм Вільховим

29.09.2020
Катастрофа АН – 26: У Харкові попрощалися із курсантом Віталієм Вільховим

 

Сьогодні у Харкові на Меморіалі Слави відбулася церемонія вшанування пам’яті третьокурсника Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба Віталія Вільхового. Він помер від важких травм, яких зазнав внаслідок авіакатастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом. На місці події був спеціальний кореспондент Армія ФМ Олег Плаксій.

 

 

Він повідомив, що вшанувати пам’ять молодого курсанта-льотчика прийшли небайдужі мешканці Харкова, представники місцевої влади, командування гарнізону, викладачі та курсанти університету, друзі та рідні загиблого. Також були присутні мама Віталія Марія Романівна та батько Богдан Васильович.

Прощальну промову виголосив начальник ХНУПС генерал-майор Олександр Турінський:

«Це дуже важка втрата для батьків, для університету та всієї України. Віталій до останнього боровся за своє життя. Це був цілеспрямований, активний юнак, справжній патріот України, на якого покладали великі надії у майбутньому. Він усе своє коротке життя мріяв стати військовим льотчиком, бути в небі. Тепер він назавжди залишиться там».

Після церемонії прощання труну з тілом Віталія літаком доправлять на Львіщину, де завтра відбудеться його поховання.

Віталій після падіння літака отримав майже 90 відсотків опіків тіла та був доправлений до лікарні у Харків. Лікарі до останнього боролися за його життя, проте безуспішно. На ранок 26 вересня хлопець пішов із життя. Віталію Вільховому було 20 років, він народився на Львівщині. З дитинства мріяв літати. Навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, потім вступив до Харкова на льотний факультет. У родині Вільхових він був єдиним сином.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток