«Князівська» бригада вправляється у влучності

08.12.2020
«Князівська» бригада вправляється у влучності

На армійському стрільбищі, що на Луганщині, триває конкурс на кращого стрільця однієї з «князівських» бригад, яка виконує завдання в районі проведення ООС. За змаганнями спостерігав наш кореспондент Сергій Жуковський.

 

 

 

 

 

За словами спеціального кореспондента, організатори підійшли надзвичайно ґрунтовно до цих змагань і продумали кілька етапів, аби військовослужбовці могли максимально продемонструвати свої навички стрільби з автомата.

На першому етапі армійцям треба було влучити в мішені з коліна та з позиції напівлежачи на захисному бар’єрі. Також вони тренувалися вести вогонь, здолавши перед тим підземну огорожу. Під час другого етапу військовослужбовці стріляли лежачи по трьох мішенях, які були встановлені на різній дистанції. Третім етапом було подолання смуги перешкод.

"Перед учасниками стояло завдання пробігти певну дистанцію, пролізти через перепони і, одягнувши протигаз, дістатись фінішу. І насамкінець бійці мали надати допомогу умовно пораненому побратиму і евакуювати його на безпечну відстань", - зазначив Сергій Жуковський.

За оцінкою організаторів змагань, військовослужбовці демонструють хороші результати. Найвлучніші 4 бійці захищатимуть честь бригади у конкурсі на кращого стрільця оперативно-тактичного угруповання.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток