Командир авіаційного крила Королівських Військово-повітряних Сил Великої Британії підполковник Джонатан Ніксон оцінив майстерність українських пілотів

Командир авіаційного крила Королівських Військово-повітряних Сил Великої Британії підполковник Джонатан Ніксон оцінив майстерність українських пілотів

Командир авіаційного крила Королівських Військово-повітряних Сил Великої Британії підполковник Джонатан Ніксон прибув з візитом до 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Полтавщині.


Про це в прямому включенні для Армія FM повідомила прес-офіцер бригади Світлана Борисова.


«Підполковнику Ніксону все дуже сподобалося, так як він сам льотчик зі стажем, теж професіонал і закоханий в польоти. Коли він побачив нашу цьогорічну програму, яка є зміненою, то зрозумів, що це буде щось зовсім нове, чого ще не бачив глядач. Джонатан Ніксон був у захваті, коли український полковник Олександр Оксанченко почав виконувати таку фігуру вищого пілотажу, як «Дзвін». Він відразу закричав: «Bell! Bell!»», - розповіла прес-офіцер.


Відповідно до Переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України, підполковник Джонатан Ніксон спостерігав за виконанням демонстраційного пілотажу на бойовому літаку Су-27. Він високо оцінив його виконання в рамках підготовки до міжнародного авіаційного показу “The Royal International Air Tattoo – 2017”. Представник Королівських Військово-повітряних Сил Британії також поспілкувався з льотчиками, які виконували пілотаж.


Крім того, за словами Світлани Борисової, дуже велика увага авіаційного показу, який відбуватиметься в середині липня у Великій Британії, у якому і візьмуть участь найкращі українські льотчики, приділяється безпеці польотів. Тому підполковник Ніксон взяв керування польотами на себе, спираючись на власний досвід.


Прес-офіцер також зазначила, що українське командування Повітряних сил готове за несприятливих погодних умов змінити програму у цілях безпеки польотів.