Командувач ООС Сергій Наєв перевірив готовність підрозділів

Командувач ООС Сергій Наєв перевірив готовність підрозділів

В період з 22 по 26 квітня під керівництвом Командувача об’єднаних сил відбулися перевірки бойової служби на позиціях, що розташовані на передньому краї. Крім того, проведено перевірки та тренування резервів, уточнено завдання підрозділам розвідки, артилерії та контрснайперської боротьби. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив офіцер об’єднаного командного пункту Об’єднаних Сил Володимир Віват.

 

«Генерал-лейтенат Сергій Наєв, перебуваючи безпосередньо на передньому краї оборони, особисто перевірив готовність сил і засобів бригад на найбільш загрозливих напрямках, вивчив положення та характер дій ворога. Об'єднані сили мають усе необхідне для виконання завдань за призначенням у випадку ескалації бойових дій.

За словами Командувача ООС, з силами і засобами проведені заходи з вдосконалення взаємосумісності, здійснено поповнення підрозділів боєприпасами та матеріально-технічними засобами.

Станом на 26 квітня в Об'єднаних силах посилено пильність, розвідку та бойову службу. Підрозділи Збройних Сил України готові до стримування збройних формувань Російської Федерації на усіх ймовірних напрямках ескалації бойових дій. Одночасно підрозділи СБУ, ДПСУ, НГУ, НПУ та ДСНС, що діють у складі Об'єднаних сил, готові до попередження спроб дестабілізації обстановки.

Об'єднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня громадянами України в районі проведення операції.