«Королівська піхота» 24 ОМБр бере участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve XI

«Королівська піхота» 24 ОМБр бере участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve XI

На міжнародних навчаннях Combined Resolve XI,  що тривають у багатонаціональному центрі з підтримки боєготовності ЗС США в м. Хоенфельс, Німеччина розпочалася активна фаза. Про це розповів військовий журналіст Павло Ковальчук.

«Напередодні наша рота 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького завершила підготовчий етап. Стрілецьку зброю та техніку було обладнано лазерною системою імітації бою "Майлз". Також наші військові взяли участь у генеральній бригадній репетиції майбутньої операції.  Вчора надвечір, механізована рота  під командуванням старшого лейтенанта Юрія Капустяка вирушила на позиції. Умови маршу вночі ускладнювали незнайома місцевість та погодні умови - цілий день йшов рясний дощ», - розповів журналіст.

За його словами, на першому етапі практичної фази навчань королівська піхота отримала завдання зайняти оборону певного району та відбивати наступ противника. Діятимуть українці у складі батальйону «Альгедас», під командуванням представників Збройних сил Литви. Також серед наших союзників піхотна рота грузинів та таноковий взвод американців.

У цьогорічних маневрах беруть участь понад 5500 військовослужбовців з 16 країн. Навчання Combined Resolve проводять двічі на рік для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі. Вперше у цих навчаннях підрозділ Збройних Сил України бере участь у складі сил «BLUFOR».