«Коронавірус в твоїй голові» або українські пісні про COVID – 19

23.03.2020
«Коронавірус в твоїй голові» або українські пісні про COVID – 19

 

Майже в кожній країні світу з’явилася пісні про коронавірус, деякі з них вже стали хітами. Українці не відстають і теж намагаються бути в тренді. Не впадаючи в паніку, пропонуємо вам переглянути добірку українських синглів про пандемію.

 

 

 

 

10 Гірсько-Штурмова Бригада вирішила боротися не тільки із панікою коронавірусу, а й з фейками, які розповсюджують незаконні збройні формування, досить оригінально. Вона створила гумористичне відеозвернення до ворога та показала як можна «вакцинувати» бойовиків від коронавірусу.

P.S.Особливу увагу потрібно звернути на музичний супровід відео.

Український виконавець ЯЦИШИН показав кліп на пісню "Коронавірус", що має подвійне значення. «коронавірус на твоїй голові» співає виконавець маючи на увазі пихату дівчину.

Гурт з Тернопільщини "Лісапетний батальйон" вирішив не наводити паніку на українців стосовно вірусу. А у веселій формі розповісти, як на селі люди реагують і боряться з COVID – 19.

Гумористична пісня про те, як не втрачати оптимізму навіть у важкі часи та рятувати себе самому. Бо, як каже фронтменка колективу Наталія Фаліон зі Скали-Подільської, кому ж з нас не відома істина, що гумор і лікує, і рятує.

На противагу двом попереднім роботам молода співачка Берcelle вирішила в доволі агресивній формі розповісти про паніку спричинену коронавірусом і дати декілька порад людям, які нервують і розкуповують гречку та туалетний папір. Трек має назву "CORONAVIRUS".

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток