«Кожного дня по тисячі прослуховувань! Я був ошарашений!» - ХАС розповідає в ефірі Армія FM про реакцію слухачів на нову пісню

12.08.2017
«Кожного дня по тисячі прослуховувань! Я був ошарашений!» - ХАС розповідає в ефірі Армія FM про реакцію слухачів на нову пісню

«Кохайтеся чорнобриві» - саме таку назву має новий сингл українського співака Назара Хасана.

 

За словами автора, пісня, навіть, сподобалася його бабусі, яка з дитинства вчила хлопця українському етносу. І саме відлуння народних пісень присутнє в музичній композиції. В ній згадуються слова українського поета Тараса Шевченка з віршів «Мені тринадцятий минало» та «Гайдамаки».

 

В програмі «Топ Ukraine» Назар Хасан поділився із слухачами як же створювалася пісня. Та хто наштовхнув співака написати слова?

 

«Один відомий український гурт Kozak System. Запропонував мені зробити разом спільний проект. Дали послухати вже створену музику. Я погодився. І почав писати текст. Він їм сподобалося. А потім, через деякий час виходить у них пісня на цю музику, але текст вже зовсім інший. Слова виявилися не актуальними, назвемо це так. Але я зрозумів, що їх не можна оминути, тим паче пісня на той час мені дуже підходила по концепції альбому. В ній ще присутній сарказм, який і був потрібний» - розповів ХАС.

 

Родзинкою пісні стала присутність жіночого вокалу у етно стилі.

«Я поросив допомогти мені джазову співачку Оксану Караім і вона заспівала всупереч своєму стилю щирим етнічним українським. І я зрозумів, що нічого не робиться просто так а все що не робиться, то на краще. Благо, що люди не чули як звучав перший варіант. У фінальному варіанті об’єдналося абсолютно все. Оцей хіп-хоп, який я любив ще в шкільні часи, там об’єдналася етніка до якої мене прививали ще бабуся» - згадує Назар Хасан.

 

Сингл «Кохайтеся чорнобриві» набрала рекордну кількість прослуховувань з перших днів.

«Ми як тільки кинули пісню на YouTube, то вона побила наші абсолютно всі рекорди. За 6 днів композиція набрала 6 тисяч прослуховувань. Кожного дня по тисячі! Я був ошарашений! Кліпи не набирали скільки переглядів» - ділиться враженнями співак.

 

На якому фестивалі не захоче брати участь ХАС та з яких причин? А також, скільки пісень не вистачає хіп-хоп виконавцю до нового альбому? Дізнайтеся з ефіру «Топ Ukraine» з Nikita Gross на soundcloud Армія Fmhttps://soundcloud.com/armyfm/top-ua090817-gst-khas

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток