Кращі розвідники ЗСУ змагаються за кращий розвідувальний взвод

30.07.2018
Кращі розвідники ЗСУ змагаються за кращий розвідувальний взвод

Сьогодні, 30 липня, до навчального центру армійської розвідки, що у Львівській області, прибули кращі розвідники з чотирьох оперативних командувань Сухопутних військ. Це близько п’ятдесяти бійців. Протягом чотирьох днів вони змагатимуться у конкурсі на кращий розвідувальний взвод.

 

 

Детальніше про ці змагання розповів наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

«Житимуть вони як цього й вимагає розвідувальна підготовка просто неба, харчуватимуться сухими пайками та змагатимуться на різних ділянках. Здійснять марш-кидок, пройдуть полосу розвідника, повправляються у стрільбі з різного озброєння, долатимуть водну перешкоду та ще багато іншого. Одразу скажу, що всі хлопці дуже добре підготовлені, мають бойовий досвід в районі проведення Операції об’єднаних сил, фізично розвинуті та витривалі, а головне видно, що кожен вчиться у своїх колег чогось нового», - розповів Ауфрієв.

Він також додав, що за результатами змагань кращий розвідувальний підрозділ представлятиме Сухопутні війська на всеармійських змаганнях, які відбудуться наприкінці серпня.

«Хочу додати, що  такий конкурс проводиться вдруге і вже цього року в плані проведення цих змагань є деякі нововведення та доопрацювання. Які саме говорити не буду, проте скажу, що представники командування сухопутних військ задоволені підготовкою бійців і самою організацією конкурсу, адже багато розвідників готувались за навчально-тренувальною програмою Великобританії «Орбітал». І вже навіть в перший день конкурсу дехто з розвідників покращив свої результати у деяких вправах», - розповів наш кореспондент.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток