Кращий сержант ОТУ «Північ»

30.06.2020
Кращий сержант ОТУ «Північ»

 

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбувся конкурс на кращого сержанта. Про перебіг змагань доповів в етері військового радіо Армія ФМ військовий журналіст Олег Плаксій.

 

 

 

 

У змаганнях взяли участь молодші командири підрозділів військових частин оперативно-тактичного угрупування «Північ». Під час конкурсу військовослужбовці демонстрували свій рівень теоретичних знань відповідно до «Курсу лідерства базового рівня», а також виконали низку нормативів з різних предметів військової підготовки.

За виконання завдань кожен сержант здобував певну кількість балів, за сумою яких і було визначено переможця. В ході практичної роботи учасники конкурсу складали нормативи з фізичної, вогневої та інженерної підготовки, захисту від засобів масового ураження, а також з тактичної медицини.

Військовослужбовці демонстрували витривалість під час бігу на тисячу метрів, підтягувалися на перекладині, надавали первинну медичну допомогу «пораненим» та евакуйовували їх з поля бою, розбирали і складали особисту зброю тощо.

Кращі сержанти, які зайняли призові місця, були нагороджені грамотами, а переможець також отримав диплом «Кращий сержант оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Як зазначили організатори конкурсу, метою змагання було не лише визначення кращих сержантів, а й заохочення молодших командирів до самовдосконалення, поліпшення індивідуальної підготовки та професійного росту.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток