"Кухарі знають про мої вподобання і не кладуть у мої страви м'ясо", - як харчуються вегетаріанці в армії

01.11.2017
"Кухарі знають про мої вподобання і не кладуть у мої страви м'ясо", - як харчуються вегетаріанці в армії

1 листопада відзначають День вегана, в честь створення першої "Веганської Спільноти". Вегани — прихильники веганізму — харчуються і користуються тільки рослинними продуктами, без жодних компонентів тваринного походження. Вони не носять одягу зі шкіри, хутра, вовни, шовку та навіть не користуються продуктами, які тестувалися на тваринах. Причини відмови можуть бути різними, але головна — небажання бути причетним до вбивства тварин і жорстокого поводження з ними. 

Сьогодні Олена Кравченко поспілкувалась у програмі "Ранкова Кава" із слухачами про їжу та світогляд. Серед додзвонювачок була прес-офіцер 53-ї бригади Анастасія Соколова:

- Вісім років я не вживаю м'яса. В армії взагалі нормально. Дівчатка в столовій знають про мої вподобання, і не кладуть у мої страви м'ясо. Інколи ми разом готуємо їжу. Це взагалі не проблема. Часом люди у мене запитують, як я можу не їсти м'яса, але це абсолютно нормально. 

- А буває таке, що люди взагалі не підтримують, кажуть, що ти якась дивна?

- Агресії немає зазвичай, всі все розуміють. Інколи хтось не розуміє, але батьки мене підтримують.

- Вегани відмовляються не лише від м'яса, але і від усіх продуктів тваринного походження. Ви не їсте тільки м'ясо чи є інші обмеження?

- М'ясо і рибу. Насправді дуже важко відмовитись. Ти купуєш продукт і ніколи не знаєш, чи є там яйця, чи є там молочні продукти. Основний принцип - не вбити. А коли ми вживаємо молоко, то ми ж нікого не вбиваємо!

Я одразу відмовилась, для мене це було дуже легко, просто і зрозуміла, що це моє. Не було ніякого "перехідного періоду". Я почуваюсь дуже класно, у мене немає хвороб, у мене все ОК. Мені так простіше і краще. 

 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток