Курс на НАТО. Чим особливі навчання Sea Вreeze-2017?

10.07.2017
Курс на НАТО. Чим особливі навчання Sea Вreeze-2017?

10 липня у Чорному морі почалися спільні із НАТО військові навчання Sea Breeze-2017. Шістнадцять країн, включно із Україною, візьмуть участь у навчаннях. Їхня особливість полягає у формуванні окремого штабу морського компоненту від штабу командування. Про це в ефірі Армія FM повідомила наша військова кореспондентка в Одесі Анастасія Ільяш.

«Також у навчаннях беруть участь усі роди військ ВМС України та країн-партнерів. Навчання пройде у форматі «вільної гри», сценарій якого означає, що під час навчань керівництво буде надавати відповідних вводних управлінню силами на морі та на суходолі несподівано. Командири підрозділів повинні швидко відреагувати, прийняти рішення та діяти відповідно до обраного плану. Заздалегідь ніхто нічого не буде знати», - передає із місця подій Анастасія Ільяш.

Навчання пройдуть з 10 по 23 липня у Західній частині Чорного моря, а саме в Одеській та Миколаївській областях. Будуть задіяні понад 30 кораблів, катерів та суден забезпечення, понад 25 літаків та гелікоптерів. Загалом участь понад 3 тис. осіб візьмуть участь у навчаннях.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток