Курсант-зв’язківець створив мобільний додаток Армія FM

Курсант-зв’язківець створив мобільний додаток Армія FM

Нещодавно військове радіо «Армія FM» запустило додаток, який відтепер можна слухати за  допомогою смартфона. А розробником додатка першої військової радіостанції України став курсант факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут старший солдат Олександр Літвін.

 

 

 

Про це повідомляє пресслужба інституту.

Начальник Центральної телерадіостудії України Міністерства оборони України полковник Віктор Гром завітав  до Військового вишу, аби особисто подякувати курсанту Олександрові Літвіну та вручити розробникові грамоту й цінні подарунки.

На заході був присутній начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук. Він також висловив подяку військовослужбовцю та науково-педагогічним працівникам кафедри Комп’ютерних інформаційних технологій, які професійно навчають майбутніх офіцерів.

Варто зазначити, що додаток «Армія FM» — уже не перший програмний продукт курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, під час розроблення якого курсанти демонструють свою компетенцію з інженерії програмного забезпечення.

Поки що встановити додаток можливо лише на операційній системі Android. Для того, щоб завантажити додаток на свій смартфон, необхідно перейти за посиланням і встановити застосунок у Play Берket. Додаток є безкоштовним.