Курсанти ХУПСу вчилися керувати підрозділами та відбивати атаку ДРГ

04.04.2019
Курсанти ХУПСу вчилися керувати підрозділами та відбивати атаку ДРГ

На Харківщині на базі навчально-авіаційної бригади проведено практичну фазу тактико-спеціальних занять із курсантами випускних курсів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

 

 

 

Як це відбувалося розповів наш спеціальний кореспондент Віталій Саранцев.

«Умови навчань максимально наближені до бойових, адже вже за кілька тижнів курсанти, хлопці та дівчата, на первинних офіцерських посадах самостійно керуватимуть підрозділами. В ході занять, випускники, перебуваючи в ролі командирів підрозділів, після отримання бойового розпорядження, здійснили марш в заданий район, розгорнули польовий табір, виконали повний комплекс заходів щодо наземної оборони та підготувалися до виконання завдань за призначенням. При цьому, їм самотужки доводилося як готувати позиції, маскувати їх, так і приймати рішення щодо відбиття умовної диверсійно-розвідувальної групи», - розповів Віталій Саранцев.

Він також додав, що кульмінацією тактико-спеціальних занять стало виконання бойових завдань курсантами усіх факультетів на бойовій та спеціальній техніці.

«Так, локаторники, разом з зенітниками та ракетниками здійснили супровід та умовне знищення повітряних цілей. При цьому, учбові ракети наводилися на реальні цілі, в ролі яких виступили літаки навчально-авіаційної бригади F-39 «Альбатрос».

В той час військові авіатори через умовну загрозу відпрацьовували повно ракетні маневри. І вже по поверненню літальних апаратів на землю, їх оперативно обслуговували та готували до наступної льотної зміни майбутні авіаційні інженери.

Таким чином до тактико-спеціальних занять було долучено випускників за всіма напрямками підготовки Харківського національного університету Повітряних Сил», - розповів наш кореспондент.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток