Курсанти-локаторники навчаються у «гібридному» форматі

16.01.2021
Курсанти-локаторники навчаються у «гібридному» форматі

До показового практичного тренування, яке відбулось на базі радіотехнічної бригади, що дислокується на Харківщині, долучилися випускники факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Усі подробиці дізнався наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

Навчання відбувалось у «гібридному» форматі. Під час приведення частини в повну бойову готовність до виконання функціональних обов’язків начальників обслуг і командирів взводів долучили й самих курсантів, які відпрацювали дії щодо пошуку й супроводу повітряних цілей умовного супротивника.

Такі тренування сприяють підготовці курсантів до виконання майбутніх посадових обов’язків. Сповна ж вони закріплять здобуті знання під час подальшого стажування в цьому та інших бойових підрозділах радіотехнічних військ.

Варто зазначити, що навчальні вправи курсанти відпрацьовують на техніці як старого, так і нового парку. Узгодження навчальних планів університету із заходами бойової підготовки у частинах і залучення до них курсантів допомагає майбутнім офіцерам швидше опанувати особливості служби у підрозділах, здобути необхідні практичні навички застосування сучасного озброєння й техніки протиповітряної оборони.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток