Зараз в ефірі:

Китайський юань стане основною іноземною валютою у росії

14.06.2024
Китайський юань стане основною іноземною валютою у росії

Таке рішення ухвалив Центробанк країни-агресорки через нові санкції США. Обмеження стосуються Московської біржі та російських банків. Російська економіка не готова до відмови від доларів. Про це в ефірі Армія FМ розповів народний депутат та дипломат Богдан Яременко.

Мінфін США оголосив про новий пакет санкцій, спрямованих проти фізосіб та компаній із росії, Білорусі, Британських Віргінських островів, Болгарії, Казахстану, Сербії, Киргизстану, Китаю, Південної Африки, Туреччини та ОАЕ. Тиску цього разу зазнали фізичні та юридичні особи рф і третіх країн, які допомагають підтримувати війну проти України. Перехід на юані й відмова від доларів не обіцяє нічого доброго російській економіці, наголосив Богдан Яременко.

– Економіка не готова до цього. Реальний сектор економіки, який звик працювати з доларами, розуміючи, що  може купити за кордоном будь-що за долари, а не за юані чи рублі, буде відчувати проблеми. І громадяни росії не будуть тримати свої заощадження в юанях.

Санкції США торкнулись трьохсот фізичних та юридичних осіб у росії й третіх країнах, які допомагають ворогу підтримувати його ВПК.


 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток