Лідер гурту Barahta: Наша творчість почалась в сумні для країни часи

25.07.2017
Лідер гурту Barahta: Наша творчість почалась в сумні для країни часи

До студії завітав лідер гурту Barahta Дмитро Мельник. Вперше про молодий гурт Україна дізналась під час Революції Гідності у грудні 2013 року, коли хлопці виступили на головній сцені. Яким був їхній творчий шлях, які можливості є зараз у молодих українських виконавців та куди звертатись, якщо ви жити не можете без творчості - про усе це ми поговорили у студії програми "Ранкова кава".

 

- Пісня "Давай, вставай" - це одна з Ваших перших і відомих пісень. Розкажіть її історію! 

- Все почалось з цієї пісні. Перший наш великий публічний виступ відбувся на Майдані, в часи Революції. З цих сумних для нашої країни подій почалась наша творчість. Ми не підлаштовувались. Ця пісня не про ті події, але народ її так побачив, так сприйняв. Чому б і ні? 

Пісня була написана за півроку до Майдану, я всім про це говорю. Це не було штучно: ой, давайте щось напишемо! Ні, ми не планували. Композицію почула Руслана і запросила виступити. Ми разів сім виконували її на головній сцені. Нам говорили: прийдіть, зіграйте цю пісню, бо вона важлива для людей. 

- Використана була у правильний час. Для підтримки людей.

- Так! Перший наш виступ був особливим. Ми виходимо перед великим натовпом - і всі люди починають хором підспівувати: "Давай! Вставай!" Ми були шоковані.

 

- Ви самі придумуєте ідеї для кліпів?

- У нас є режисер Ксенія Шадурська, яка повністю все прописує і знімає: по-перше, вона наш великий друг. Ми як велика родина. Вона прописує і сценарії, і знімає, і організовує команду. Кожен знає свою справу. Дуже важливо робити те, що тобі подобається.

- Які є можливості для молодих гуртів? Наприклад, ви брали участь у програмі "Х-Фактор".  Що Вам це дало?

- Потрібно розуміти, що такі програми - це не путівка в життя, а платформа. Є багато людей, молоді, які приїхали, заспівали пісню - і вважають, що вже все: рози, тюльпани, гроші біля твоїх ніг. Насправді це малесенький трамплін для твоєї творчості. Якщо немає твоєї творчості - тоді нічого не допоможе.

Повний запис програми дивіться на відео:

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток