Лави ЗСУ цього року поповнили 26 тисяч котрактників (Аудіо)

Лави ЗСУ цього року поповнили 26 тисяч котрактників (Аудіо)

 

Про це під час "прямого ефіру" програми "Поліграф" повідомив Артур Артеменко начальник Головного управління песроналу - заступник начальника Генерального штаб ЗС України. 

Скажіть, чи вистачає нам контрактників на сьогоднішній день?

- Тут є певне обмеження. Адже законом обмежена чисельність Збройних сил – 250 тисяч. І на сьогодні така кількість вже є. Тому ми не можемо збільшувати це число. Постійно йде призов і ми регулюємо це звільнення і призовом і тому подібне. Проте якщо потрібна конкретна відповідь – контрактників вистачає.

Ми говоримо про мотивацію, чому люди йдуть у військо, що їх до цього спонукає. Але сьогодні ми бачимо дуже багато дискредитації ЗС. На ваш погляд, чи впливає це на набір на контрактну службу?

Безумовно вона грає в мінус. Розумієте, кожна людина, яка віддає життя у руки свого керівника вона розуміє, що це людина розумна, що вона знайде вихід із будь-якої ситуації і якщо про цю людину кажуть, що вона замішана в якихось корупційних справах, чи в інших брудних справах, то як такій людині вірити? Зазвичай критикують керівний склад і ЗС, і продовжуючи по всій вертикалі влади. І ми розуміємо що ці дії створюються навмисно. Але якщо брати до уваги середню заробітню платню, цивільну, то ми розуміємо, що цей фактор не є головним. Все ж в наших лавах більше патріотів і вони розуміють, що держава це головніше.

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm