Зараз в ефірі:

Ліга ветеранів — проєкт соціальної адаптації ветеранів

03.08.2019
Ліга ветеранів — проєкт соціальної адаптації ветеранів

На ранкову каву завітала координатор проєкту "Ліга ветеранів" Ольга Харкін. Поговорили про змагання з неолімпійських видів спорту 1-го етапу, каякінг.

 

 

 

 

Нік Гросс: Олю коли прийшла ідея змагання, яка історія саме "Ліги ветеранів"?

Ольга Харкін: Ліга ветеранів — це проєкт, по-перше, соціальної адаптації ветеранів та членів їх сімей через серію спільних тренувань та змагань з неолімпійських видів спорту. Цього року вони проводяться вже вдруге, але починали ми з боулінгу і по суті всі наші ініціативи відбувалися природнім шляхом, коли до нас приходили такі люди які є показовими у своїх сферах. Наприклад, на турнір з боулінгу до нас на змагання приїжджали учасники зі всієї України які достатньо тренувалися або є переможцями інших змагань зі спортивного боулінгу. Побачили, що учасників є достатньо багато, їхні родини відгукуються про такі змагання достатньо добре, позитивний ефект є достатньо таким тривалим, тому, що відбувається активно-якісне дозвілля і якщо навіть людині не вистачало якоїсь реалізації в житті, то отримавши кубок, медаль або призи за перемогу, є внутрішня самореалізація та радість від перемоги.

Наразі вже 4- го серпня пройдуть змагання з каякінгу. Серед учасників на даний час в нас є як і постійні каякери, які тривалий час займаються цим видом спорту, так і новачки. Для того, щоб їх мотивувати й підвищити інтерес до занять з каякінгу вирішили провести змагання.

Нік Гросс: На скільки важко організувати змагання в даний час?

Ольга Харкін: По суті не важко, адже у нас достатньо велика команда серед якої є й учасники бойових дій. Цей проєкт ми проводимо за підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Це той приклад, що державні кошти працюють на добру справу.

Нік Гросс: На скільки важко навчитися цьому виду спорту? Чи учасник має бути самостійно підготовлений до змагань чи навпаки ви готуєте?

Ольга Харкін: Звичайно, що ми навчаємо, перед кожним плаванням інструктаж який проводять працівники прокату, вони знають що це наші хлопці, що це АТО. Для них там завжди коли одягаються рятувальні жилети, говорять інструктора так пацани одягли бронікі, це завжди викликає позитивні емоції у хлопців. Після інструктажу за хвилин п'ятнадцять на воді всі розуміють що потрібно робити, як тримати рівновагу і куди гребти. Був навіть випадок коли ми анонсували на своїй сторінці про заняття, мені зателефонував один чоловік з Дніпра, що я приїду, тому навіть не обов’язково брати участь у змаганнях, можна слідкувати за нашими соціальними мережами, проводити з нами активні вихідні.

Нік Гросс: Чим будете нагороджувати переможців запливу?

Ольга Харкін: У нас є повноцінний комплект нагород. Відбудеться два повноцінних запливи, ми очікуємо двадцять повноцінних команд, в кожній команді по двоє людей, тобто сорок учасників, на даний момент триває реєстрація і триватиме вона до другого серпня включно. Дистанція запливу близько п’яти кілометрів, але я вам скажу по собі, що це є абсолютно посильна дистанція навіть новачку. Найкращі десять команд вийдуть у фінал після чого визначимо трьох переможців, яким буде фінішна арка, п'єдестал, кубки, дипломи, медалі.

Нік Гросс: Хто може долучитися до ваших змагань?

Ольга Харкін: Долучитися можуть учасники бойових дій, ветерани добровольці чи Збройні сили України мають можливість брати участь у змаганнях. Цього року ми розширили коло учасників, адже брати участь можуть і члени їх сімей, вже кілька сімейних екіпажів, наприклад боєць з дружиною, тато з сином, або брат з братом у нас є.

Тож чекаємо всіх охочий як учасників змагань так і глядачів в неділю 4-го серпня Південний міст, станція метро Славутич, буквально 5 хвилин пройтись до пляжу, у нас там буде власна відгороджена окрема територія тому знайти нас буде достатньо легко.

Про все це і не тільки можна прослухати за посиланням:

Фото взяте зі сторінки Ліги ветеранів у Фейсбуці

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток