Лікарні в районі ООС отримали допомогу медичного призначення

Лікарні в районі ООС отримали допомогу медичного призначення

У межах стратегічного проєкту «Допомога Схід» медичні заклади Луганської та Донецької області отримали гуманітарну допомогу медичного призначення на суму майже 750 тисяч гривень. Подробиці в ефірі Армія FM розповів наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

"Серед гуманітарного вантажу одноразові медичні інструменти, медичний одяг та набори для проведення хірургічних втручань,  а також набори для доопераційної підготовки та промивання ран, засоби гігієни.

Вчора допомогу на суму 512 тисяч гривень отримала Обласна клінічна травматологічна лікарня у місті Лиман. А сьогодні медичних засобів на суму 236 тисяч гривень передано Станично-Луганському територіальному медичному об’єднанню.

За весь період роботи стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» до більш ніж 30 медичних закладів Донбасу доправлено майже 70 тон гуманітарних вантажів переважно медичного призначення на суму близько 19 мільйонів гривень.

Лише з початку поточного року в район проведення операції Об’єднаних сил в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» до медичних закладів, розташованих у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення, доправлено цільової гуманітарної допомоги загальною вартістю майже 4 мільйони гривень.

Наступний захід - передача гуманітарної допомоги на суму майже мільйон гривень військовому мобільному госпіталю Об’єднаних сил у місті Часів Яр", - зазначив кореспондент.