Лисичанськ святкує 5 річницю звільнення

Лисичанськ святкує 5 річницю звільнення

Населені пункти Луганщини відзначають пяту річницю визволення від незаконних збройних формувань. Святкові заходи вже відбулись у Привіллі, Дружківці та Севєродонецьку. Сьогодні ж урочистості відбуваються у Лисичанську.

Що відбувається у місті в ефірі Армія ФМ розповів Віктор Ануфрієв.

 

 

«У Сєвєродонецьку, Привіллі, Рубіжному та Новодружеську відбулись урочисті заходи біля пам'ятних знаків та на центральних площах. Військові та представники інших силових відомств демонстрували спецтехніку та знайомли місцевих жителів з умовами служби. У деяких населених пунктах з власної ініціативи концертну програму підготували та зіграли військові оркестри.                                                                    Місцеві мешканці радісно та емоційно зустрічали військових, цікавились здоров'ям та настроєм наших захисників і звичайно ж бажали якнайшвидшого повернення решти населених пунктів українського Донбасу.

Сьогодні зранку у місті Лисичанську відбувся автопробіг ветеранів АТО, волонтерів та всіх тих, хто п'ять років тому допомагав звільняти місто від бойовиків. Місцеві жителі поклали квіти до могил та меморіалів українським захисникам, там же відбулась панахида.                                                                         

Вже за годину за участі українських військовослужбовців, нацгвардійців, прикордонників та інших силовиків відбудеться хода зі стометровим державним прапором по центральним  вулицям міста. Ввечері на центральній площі також відбудеться святковий концерт», - розповів Ануфрієв.