«Люди звикли до війни! А це не правильно, Ми маємо щось робити! Ми повинні наближати перемогу!» - організатор фестивалю «Мелодія перемоги»

24.09.2017
«Люди звикли до війни! А це не правильно, Ми маємо щось робити! Ми повинні наближати перемогу!» - організатор фестивалю «Мелодія перемоги»

На ранкову каву завітали організатори благодійного фестивалю «Мелодія перемоги» Генадій Королюк та Алла Мартинюк. Він відбудеться в Києві 6 жовтня. Говорили про учасників дійства та програму гала концерту.

 

Що планується на концерті?

Алла Мартинюк: Дуже важко було зібрати зірок, які б працювали безкоштовно. На концерті у нас виступатиме Злата Огнєвич, Олексій Горбунов, гурт ТаРута, гурт Врода, Анастасія Приходбко, Ейра, також буде оркестр Збройних сил України він буде зустрічати гостей і акомпонувати. Режисер концерту моя подруга Лєра, вона підготувала неймовірне шоу, буде танцювати балет Мальви. Будуть розіграні сценки, виступлять актори. Ми мріяли, що відіб’ються кошти, які були заплачені за оренду(а це дуже великі гроші). І за інші гроші ми мріяли закупити допомогу хлопцям в АТО, а не тільки допомагати своїм голосом та піснею.

 

Які проблеми були з організацією фестивалю?

Алла Мартинюк: Вийшло багато проблем з рекламою. Оскільки один банер 3 тис гривень, а концертний зал в Палаці Україна коштує багато.

 

Хто допомагав втілити в життя благодійний проект?

Генадій Королюк: Найголовніший організатор це Алла Мартинюк. Партнерів дуже багато, навіть не вистачить ефіру, щоб перелічити, проте хотілося б ще бачити Державне управління справами, Міністерство культури та Національний палац мистецтв України, де власне відбуватиметься заключний концерт.

На заключному гала-концерті будуть навіть іноземні артисти, наприклад французьки співак Поль Манондіз, ще сподіваюсь підтвердить участь польський гурт Еней.

В рамках фестивалю відбудеться дуже багато подій. Це і концерти на передовій, концерти в госпіталях Києва та області, це круглі столи з представниками соціальних служб, які переймаються проблемами учасників АТО. На гала-концерті буде близько 15ти зірок.

Загалом фестиваль буде патріотичний і будуть звучати пісні українською мовою. У нас є задача аби розрухати наше суспільство. Люди звикли до війни! А це не правильно, Ми маємо щось робити! Ми повинні наближати перемогу! Ми маємо зупиняти цю війну. Тому що люди хочуть жити в мирній країні.

Якщо людина купить квиток, вона зробить вклад в благодійність. Кожна копієчка, яка буде вільною піде на спорядження хлопцям в зоні АТО.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток