ЛЬВІВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ПЛАНУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАННЯХ

14.01.2019
ЛЬВІВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ПЛАНУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАННЯХ

Про це повідомив військовий кореспондент Армія ФМ Віктор Ануфрієв. Він був присутній на плануванні роботи на 2019 рік у 80-й десантно-штурмовій бригаді

Саме сьогодні у Збройних Силах України розпочинається новий навчальний рік і у 80-й десантно-штурмовій бригаді провели заходи з планування роботи на 2019-й рік. Командування бригади зібрало весь особовий склад частини, подякувало їм за службу та весь той об’єм роботи який був виконаний у минулому році. Він нагородив кращих військових відзнаками начальника Генерального штабу, Міністерства оборони, вручив чергові військові звання.

Одразу скажу, що на заході були присутні військовослужбовці служби у резерві, котрі ще у 2014,15-му роках були мобілізовані до війська та боронили на сході українські кордони у складі 80-ї бригади. Як зазначив командир бригади їхня роль та значимість досить велика, адже це ті люди які мають величезний бойовий досвід, передають його молодим бійцям «80-ки» і вони готові в будь-який момент в разі загострення ситуації знову поповнити лави Збройних Сил.

Також командування частини повідомило, що в цьому році особлива увага приділятиметься індивідуальній підготовці військовослужбовців, львівські десантники планують взяти участь у міжнародних військових навчаннях, адже їхній підрозділ є складової Українсько-польсько-литовської бригади та, за необхідності, виконуватимуть завдання у складі Операції Об’єднаних Сил.

Від себе додам, що уже наприкінці минулого року та на початку нового року досить багато людей виявило бажання підписати контракт зі Збройними силами і, зокрема, з 80-ю десантно-штурмовою бригадою. Також можу тільки прогнозувати, що чимало чоловіків та жінок поповнять ряди й інших військових частин нашої армії.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток